• Огляд

  Знаменитий фотоперіодний сорт, одна назва якого вже натякає на можливий результат від його вживання в занадто великих дозах. До речі, брідери сідбанка GanjaSeeds вивели даний гібрид після схрещування таких сортів, як Skunk і Jack herer. Також варто відзначити, що в легендарних кофешопах Нідерландів саме Amnesia входить в число топових сортів марихуани за обсягами продажів.

  Общие характеристики конопли Amnesia

  Перше, на що зверне увагу досвідчений гровер - це все явні ознаки індіки безпосередньо в зовнішньому вигляді рослини. Однак це оманливе кліше і в процесі вживання марихуани все перевернеться з ніг на голову. Amnesia за своїми властивостями більш типова для сатівних сортів. Взяти хоча б рівень тетрагідроканнабінолу і каннабідіола. Вони обидва стабільно високі. Наприклад, ТГК в готовому сухій речовині становить не менше 22%. Знайдіть з десяток подібних сортів - це буде складне завдання. Крім того, цікаво, що при порівняно невисокому кущі (до півтора метра), ви зможете по сезону зібрати понад півтора кілограми добірного хеша найвищої якості.

  Вирощування конопель Amnesia

  Відразу обмовимося, що даний гібрид не рекомендується вирощувати новачкам. Особливо, якщо мова йде про найперший гров у вашому житті. Для більш досвідчених коноплярів вирощування Amnesia feminised не повинно скласти особливих труднощів, особливо, якщо врахувати компактність одержуваних рослин. Сорт прекрасно реалізує себе в гідропонних системах і індорі, але допускає гровінг і на відкритому повітрі. У той же час, в порівнянні з іншими фемінізованими фотоперіоднимі гібридами, Amnesia зажадає від вас трохи більше уваги. Гроверу знадобиться виробляти регулярне підживлення грунту поживними речовинами протягом тривалого періоду. Цвіте Amnesia протягом дев'яти-одинадцяти тижнів, а починають збирати її врожай у другій половині жовтня аж до перших заморозків на грунті.

  Медичне застосування конопель Amnesia

  У медицині даний гібрид широко застосовується для подолання тривожних станів і нападів необгрунтованої паніки. Добре сприяє появі здорового апетиту і зміцненню сну.

  Запах, аромат і ефект конопель Amnesia

  На тлі характерного конопляного смаку ви відчуєте яскравий фруктовий букет, який залишається навіть в післясмаку. Ефект - один з найпотужніших в своєму кластері. Починає діяти практично після першої затяжки, поступово посилюючись. Ефект тривалий і стабільний, без змін настрою або самопочуття. У вживанні важливо дотримуватися своєї порції, інакше наслідки можуть виявитися не найприємнішими.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Нет
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  Особливості:важливо дотримуватися порционность, інакше наслідки можуть виявитися не найприємнішими
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1580
  Buy Amnesia feminised Ganja Seeds
  Сорт прекрасно реалізує себе в гідропонних системах і індорі, але допускається гровінг і на відкритому повітрі. У той же час, в порівнянні з іншими фемінізованими фотоперіодними гібридами, Amnesia зажадає від вас трохи більше уваги.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  11 reviews for Amnesia feminised Ganja Seeds

  10
  0
  1
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.8 / 5
  4.82 із 5 зірок
  • 30 листопада 2023 23:56
  Шикарно:)

  Выращмвал в помещении, все прошло комфортно. В рост не более 150 см. Грунт был с добавками и торфом, и на цвете был 60 дней. Запах приятный
  цветочно-цитрусовый но к концу очень жеский, глаза режет). Очень мощно усиливает чувства и стимулипует воображение. так что аккуратне с дозами

  • 21 жовтня 2020 16:47
  Классика

  Этот сорт беру из-за его мощного эффекта. Примерно такой же как у лсд сорта, но более контролируемый и мысли не так туманит.

  • 06 червня 2019 10:20
  Ganja Seeds

  Заказала себе эту семена конопи «Первый раз». Семена -хорошые, приятно пахнут.Спасибо вам за бусы - за интерисовало меня ещё больше. В целом - спасибо вам большое!!!! Рекомендую!!!!!

  • 02 липня 2018 14:21
  не

  Сужу так брал от динафем ростил в боксе 75д цвета эффект убивающий. Брал сего сайта эффект сильный но не дотягует до забугорного банка. Вывод хочешь качесто плати 400грн за семку, или же меньше сотни за выше среднего по качеству. Так что брать стоит тем более пионерам тушит свет))

  • 14 вересня 2017 14:41
  Амнезия

  D9.возможно что не проросли такое бывает и у самых именитых банков! плевался бы тогда потратил 10евро за семку и она не проросла! я брал у этого банка амнезию она может посоревноваться с самыми мощными сортами! а по поводу запаха и вкуса лучше пока я не встречал! очень классная во все планах!

  • 14 вересня 2017 14:35
  амнезия

  доброго дня. когда появится гибрид амнезия?

  • 31 березеня 2015 21:25
  Амнезия

  Я хотел бы рассказать о этом чудесном растении , в первый раз мне ее предложил кент убило с половины колпака !!!!!!, Дурь лютая , хотелось бы отметить ее прекрасный фруктовый вкус!!!! , Очень большой урожай при правильном выращивании можно собрать больше 1 кг , Единственным недостатком Amnesia является длительное время цветения которое длиться более чем 12 недель , но это того стоит высокий процент ТГК , высокая урожайность компенсируют эти минусы , После 1-го колпака или бонга вы будете более чем удовлетворены дымом. Каждый хит приходит с поистине психоделическим эффектом с ясной головой, вероятно, чтобы отправить любого пользователя прямо в дали небесные , Курильщики предупреждают, что это сильный дым и, как следует из названия, пользователи могут впасть в действительно полный транс. данное растение вызывает креативность , эйфорию , чувство благополучия и счастья , улучшенное настроение помогает при депрессии , усталости , боли , стрессе , мигрени !!! Я считаю что этот сорт очень хороший 9-10 но к сожалению не для новичков. По сути очень напоминает по ощущению спайс, точнее, действуещее в нем вещество JWH но отличия есть. Например: вы не теряете над собой контроль, но после 2-го колпака начинается дикий приход и медитативное состояние сравнимое с ЛСД, так же сопутствующая этому состоянию дикая лень:). К примеру кент который угостил меня ею сидел на вытянутой руке от включенного радио, и ему не нравилась музыка но на протяжении 3-4 часов он был просто не в состоянии переключить радиостанцию либо выключить его.
  Что самое необычное так называемый "парашют" длится час точнее около 50 минут и только после них вы поймете на сколько это сильная штука, и также, на сколько на деле слабые все эти миксы, спайс и остальная химия в сравнении с с натуральным продуктом высокого качества, А если вспомнить какой вред здоровью наносит синтетика и что от натурального ТГК не было в истории ни одного смерти в связи с передозом я думаю выбор между этими двумя вещами будет очевиден;)).

  • 13 січня 2015 23:04
  про сорт

  ростил амнезиху,тоже в диком ауте,гринов люблю,пересодил рассадой из бокса уже большим кустом ,думал не преживётся,неделю поливал удобрял выхаживал,сорт капризный не любит пересадки желательно,проростил,шлем скинул и на место,но имею опыт,пересадки больших кустов,кому надо могу поделиться гровлю лет 15!но что могу отметить,сорт не для новичков тгк выше 22%,сам по первой пипетку дунул,хотя на прекуре,побелел,новичкам кто выростит,поакуратнее!!!!!!!!!Очень очень мощный но капризный,листва сперва индюшная потом сативная,ростил в Тамбове в лесу,лето 2014 жарило,моя оценка 10!собрал килло и55гр,после просушки и пролечки,голов естественно!!!!!!!!!!

  • 06 січня 2015 17:50
  n1

  Отличный сорт, обрадовал, буду еще заказывать, всем советую))

  • 29 грудня 2014 10:18
  Очень хорошый сорт

  мощный по качеству. и ароматный сорт

  • 19 червня 2014 16:37
  крутта

  Сильная трава!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду