• Огляд

  Банк насіння Ganja Seeds продовжує нас радувати цікавими генетичними рішеннями, представляючи крос хітових сортів Sour Diesel і Lowryder2, який отримав назву Аuto Sour Diesel feminised. У ньому переплелися сатіва і індіка, а конопля бур'яниста Ruderalis використовувалася для стабілізації стрейна і отримання бажаного автоквіта. В цілому, вийшов дуже цікавий гібрид з привабливими характеристиками.

  Загальні характеристики конопель Sour Diesel

  Всього сім-дев'ять тижнів цвітіння і десять тижнів до збору врожаю, з моменту висадки в грунт - такі ключові параметри культивації сорту. Кислий Дизель унікальний в своєму роді. Адже за порівняно короткий термін дозрівання він виробляє марихуану з високим вмістом тетрагідроканнабінолу (близько 23%) і вкрай низьким КБД. Проте, зазначеного періоду досягнення піку зрілості рослинам вистачає для інтенсивного росту з висотою до 120 сантиметрів. Кущі добре розвиваються і врожайність для такої посередньої висоти дорослої особини дуже гідна - не менше 600 грам з квадратного метра експлуатованої площі.

  Вирощування конопель Sour Diesel

  Якщо ви хочете купити врожайне насіння конопель, то Аuto Sour Diesel feminised саме ваш варіант. Єдиною умовою є необхідність висадки посівного матеріалу не пізніше квітня. Таким чином, рослини успішно пройдуть всі стадії розвитку своєчасно. Описані умови підійдуть для жителів регіонів, де тривалість літа можна назвати середньою. Сорт буде цікавий, як гроверам-новачкам, так і тим, у кого вже є непоганий практичний досвід в цій області. Щодо методів вирощування обмежень немає, але в аутдорі культивування буде однозначно врожайнішим і ефективнішим. Шишки конопель в період цвітіння виділяють малопримітний аромат, що для коноплярів завжди буде додатковим плюсом.

  Медичне застосування конопель Sour Diesel

  Потужна частка ТГК в канабісі, дає шанс в протистоянні стресовим ситуаціям і депресії, нападам паніки і тривожним станам. Відмінний анестетик і засіб для стимуляції апетиту.

  Аромат і ефект конопель Sour Diesel

  В ароматі чітко простежується генетика дизельного палива і присутність сканку. Доповнюють букет відтінки цитруса і дерева. У процесі куріння ви більше почуєте спеції з гірськими травами. Смачна і бадьора марихуана Кислий Дизель дозволить вам генерувати неймовірні творчі ідеї і прагнення їх реалізувати якомога швидше. Легкість стану і розширення уяви гарантовані.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Дизельний
  Ефект:легкая эйфория
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1768
  Buy Auto Sour Diesel feminised Ganja Seeds
  Якщо ви хочете купити врожайне насіння конопель, то Аuto Sour Diesel feminised саме ваш варіант. Єдиною умовою є необхідність висадки посівного матеріалу не пізніше квітня.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  3 reviews for Auto Sour Diesel feminised Ganja Seeds

  4
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 05 червня 2019 18:49
  feminised

  Потрясающе всё. И быстрота доставки и качество марихуаны.Теперь буду только здесь заказывать, именно искал такой магазин чтобы всё сочеталось : И хорошая Auto Sour Diesel feminised уже даже про росла.

  • 31 травня 2019 12:27
  ганжа

  Я тоже покупал этот сорт конопли. Выражаю огромную благодарность, всем сотрудникам магазина.За их чуткое и человеческое отношение, всё рос-сказали и пот сказали молодцы.

  • 22 жовтня 2017 19:10
  Кокозин

  Крепкий гибрид метр высотой с сильным запахом.Цвет через 30 дней, 3 мес. растёт (аут). Эффект мощный????, урожай - 30-40 гр. убойного весёлого сена.

  • 10 серпня 2017 19:37
  .

  .

  • 03 червня 2017 16:44
  такая тема

  заказал тут в первые, ответили быстро,благо , оплатил и через 4 дня забрал заказ на новой поште., упаковали нормас,не паливно -сейчас это главное, посмотрим че вырастит, но у меня зоипись предчувствие!!))

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду