• Огляд

  Фемінізований автоквітучий стрейн канабісу Silver Bullet порадує гровера-початківця невибагливими і живучими сходами, здатними повністю визріти через 70 днів від насінини. Рослини стрімко перетворюються в могутнього виду пишні кущі з довгими бічними гілками і незначним світло-зеленим листям. Рослина рідко перевищує 75 сантиметрів у висоту і відрізняється гарною продуктивністю смоли. До кінця життєвого циклу складається враження, що перед вами не рослина коноплі, а справжня засніжена ялинка. Щедрий килим іскристих трихом може стати в нагоді для виготовлення чудового гашишу.

  Auto Silver Bullet feminised володіє винятковим імунітетом і спокійно протистоїть цвілі і гнилі навіть при високій вологості повітря. Невибагливий штам і до типів грунтів. В "крові" гібрида міститься 60% сатіви, 30% індіки і 10% рудераліса.

  Родовід конопель Silver Bullet

  Насіння коноплі було виведене завдяки схрещуванню оригінальної генетики Silver Haze і Ruderalis, який нагородив штам автоквітучими властивостями, стійким імунітетом і податливою вдачею. Рослини не стресують з будь-якого відповідного приводу і нагородять уважного конопляра навіть при мінімальній турботі. Рівень ТГК становить 17-19%, що досить багато для автоквітів.

  Особливості вирощування конопель Silver Bullet

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Silver Bullet має високий відсоток схожості 99% за умови належного пророщування. Горішки адаптовані для умов відкритого грунту і домашнього гроубокса. При висвітленні в 400ватт Днат і регулярного поливу кущі здатні наростити до 450 грам з одного квадратного метра, використовуючи техніку SCROG. В аутдорі з однієї рослини можна отримати до 100 грам сухих суцвіть.

  Коренева система канабісу надає перевагу розвитку в пухнастому і пористому субстраті. Щоб наділити "повітряними" властивостями грунт, гровери додають в нього вермикуліт і кокосове волокно. Рекомендоване добриво: концентрат біогумусу, "компот" з гранульованого кінського гною або гуано кажанів після 40-го дня.

  Смак і ефект конопель Silver Bullet

  Смакоароматична палітра сухих подрібнених суцвіть сорту наповнена містичними нотками ладану і індійських пахощів. Смак нагадує афганський гашиш. Ефект настає швидко і яскраво. Тепла ейфорична хвиля піднімає настрій і дозволяє поглянути на світ під іншим кутом. Розум зберігає ясність, а думки припиняють свій метушливих хід.

  Медичні властивості конопель Silver Bullet

  Екстракти на основі смоли рослин Silver Bullet призначають для зняття втоми, і усунення наслідків стресу. Культура швидко знімає больовий симптом, стимулює апетит і відновлює сон.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:настає швидко і яскраво
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Silver Haze x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3745
  Buy Auto Silver Bullet feminised Ganja Seeds
  Auto Silver Bullet feminised володіє винятковим імунітетом і спокійно протистоїть цвілі і гнилі навіть при високій вологості повітря. Невибагливий штам і до типів грунтів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Silver Bullet feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 13 червня 2019 12:09
  Ganja Seeds

  Podarili mne 3 semki Auto Silver Bullet feminised Zhene i bratu ponravilis' bol'she chem Ak!

  • 07 лютого 2019 16:33
  Silver

  В книгах пишут будто серебряной пулей можно убить вампира, видно я нетакой раз еще жыв Ыыыыыы

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду