• Огляд

  Навіть літературно поява фемінізованого автоквітучого гібрида Нефертіті звучить дуже гарно. Селекціонерам сідбанка Ganja Seeds можна тільки позаздрити, адже вони брали участь безпосередньо в створенні унікального штаму, що з'явився в результаті схрещування Білої і Чорної Вдови. Але відкинемо лірику, адже нас з вами цікавлять технічні деталі і подробиці цього дивного кросу. Для ідеального схрещування і придбання всіх необхідних властивостей, в процесі також брала участь конопля ruderalis. Результат перевершив всі очікування, і назва цілком відповідає можливостям сорту.

  Загальні характеристики конопель Nefertiti

  У фенотипах обох батьків Nefertiti фігурують також сатіва і рудераліс, що призвело не просто до передачі нащадку від предків своїх кращих якостей, а їх посилення і розвитку. Наприклад, готова марихуана Нефертіті показує частку ТГК не менше 19%, а також середній вміст КБД. Один кущ, що досягає у висоту майже двох метрів, подарує гроверу по сезону не менше сотні грам чудової марихуани, яка буде викликати у вас гордість і заздрість у колег, друзів. Для повноцінного цвітіння рослинам необхідно від десяти до дванадцяти тижнів. На жаль, визначати момент харвесту вам доведеться самостійно, хоча це зовсім нескладно.

  Вирощування конопель Nefertiti

  Як вже було сказано вище, сатівне домінування в фенотипі визначило значні розміри дорослих особин. Автоквіт дозволяє не приділяти особливу увагу висвітленню і його режимам, повністю сконцентрувавшись на тренуваннях і обраному методі вирощування. Для культивації в аутдорі вам бажано не тільки купити насіння конопель цього сорту, а й горщики з об'ємом від двадцяти літрів. Такого простору вистачить для формування ідеальної кореневої системи і розвитку наземної частини рослини. В індорі гровінг ще простіший, але більш тривалий, і з моменту прокльовування насіння до харвесту може пройти цілих сто днів.

  Медичне застосування конопель Nefertiti

  Для сорту конопель Nefertiti характерне ефективне використання в якості анестетичного засобу і профілактичного джерела поліпшення настрою, що дозволяє уникнути депресії і необгрунтованих нападів тривоги.

  Аромат і ефект конопель Nefertiti

  Фруктово-ягідний аромат зовсім не схожий на всім знайомий мультифрукт. Це, скоріше, суміш полуниці з лаймом і солодким апельсином. А ось смак марихуани освіжаючий, але з м'ятним присмаком, практично без цитруса. Ефект чистий церебральний з ейфорією в кілька перших хвилин.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: М'ятний
  Ефект:церебральний з ейфорією в кілька перших хвилин
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1751
  Buy Auto Nefertiti feminised Ganja Seeds
  У фенотипах обох батьків Nefertiti фігурують також сатіва і рудераліс, що призвело не просто до передачі нащадку від предків своїх кращих якостей, а їх посилення і розвитку.
   В наявності  Україна
  199,60 грн.

  3 reviews for Auto Nefertiti feminised Ganja Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 13:29
  Auto Nefertiti feminised

  Найкращі насіння конопель що я купував в житті! Рекомендую всім екстрималам цей сортец! пре з 1 затяжки, цигарка на 4 людини в мотлох) по цигарці вбиває більше сатівно-веселіше! 5 ++++ оценочку.

  • 14 жовтня 2017 07:56
  Один минус: запах

  Брал регулярные ,нефертити. Из 15ти - 8 девки.Надежды оправданы, эффект сативный! Один минус: запах такой , что после 5и минут нахождения доного кустика дома ( жена выгнала ), воняло с утра до вечера!

  • 27 лютого 2016 18:54
  Это прет , это сотрясает , это долбит!

  Мне выпала честь поднять семки от Ganjaseeds . Эти автоматы очень хорошо показали себя в индоре . Выростил я один неплохой куст , очень даже вышел удачный . Гровил правда в экспериментальных условиях , зимой , минимальная ночная была местами 0 градусов. При этом , красавица Египта - Нефертити , вознаградила отличными шишками . Своим результатом я был доволен , шишки если долго подержать на цвете , становятся крупными и липкими. Запах непередаваемый есть привкус клубники , земли . Не пролечивал правда , все было скуренно постепенно , по мере роста куста . Эффект просто бомба . Чувствуется тяжелая рука Black Widow в генах , да и белая тоже ого-го . С одного мокрого выносит даже тех , у кого есть стаж ))) 3 мокрых это мой крайний предел . Правда лучше на людях не крутится , она не грузит , но и сосредоточиться на чем-то одном не дает . Хотя если браться за дело , то с Нефертити процесс становится местами быстрее и продуктивнее. Это и лучший вариант для тех , кого мучает бессоница , после покура к вечеру или в обед пробивает на сон. Но НЕ МАЖЕТ , это важно . Гровил я эту малышку без п/ш и тдс метра. Поэтому новичкам рекомендую. Совет - не жалейте для нее земли , больше земли , больше шишек , потенциал у Нефертити неплохой . Обязательно еще вернусь к этому сорту.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду