• Огляд

  Auto Irtysh feminised - ще одна перлина сідбанка BangSeeds. Гібрид відрізняється високою врожайністю і прекрасними смакоароматичними якостями. Рослини формують кілька невеликих бічних гілок і величну центральну колу, якої до кінця життєвого циклу може знадобитися підв'язка або підпора. Запах дивовижних тропічних фруктів буде супроводжувати весь уикл цвітіння. Якщо планується вирощувати більше трьох кущів в кімнаті, то рекомендується оснастити гроурум хорошою вентиляцією, оснащеної вугільним фільтром.

  Цвітіння триває 10-12 тижнів, а висота кущів рідко перевищує 100 сантиметрів в гроубоксі. На вулиці культура може дотягуватися до 120-130 см.

  Фемінізовані насіння конопель автоквітучих стрейнів, безсумнівно, мають перевагу перед "горіхами" фотоперіодних штамів. З них гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які переходять у фазу цвітіння незалежно від тривалості світлового дня.

  Походження конопель Irtysh

  Елітне насіння конопель auto Irtysh feminised - відмінний посівний матеріал, який був отриманий селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого на весь світ чемпіона відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі Bubble Gum з добірним Рудералісом. Ruderalis нагородив гібрид незворушністю перед погодними примхами, а також автоквітучими ознаками.

  Особливості вирощування конопель Irtysh

  Насіння конопель цього сорту, перед висадкою в грунт, замочують і пророщують. Дана процедура дозволяє домогтися стовідсоткової схожості "горіхів". Цей сорт канабісу однаково добре підходить для вирощування у відкритому грунті і в умовах домашньої оранжереї. На вулицю розсаду висаджують в глибокі лунки від 15 літрів, наповнені сумішшю перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. Важливо, щоб при висадці розсади, нічна температура повітря усталилася на позначці + 10 градусів за Цельсієм.

  Рослини піддаються всім відомим технікам культивації, спрямованим на раціональне використання наявної площі під культивацію, а також збільшення врожайності. Виняток становить лише клонування. У автоматів незначний період вегетації, тому рослини швидко перейдуть в фазис цвітіння.

  Оптимальне освітлення для гроубокса - від 150 ват Днат. Горщики - від 5-7 літрів. У менших обсягах кущ не зможе повністю розкрити закладений потенціал врожайності. З квадратного метра посівної площі знімають до 800 грам сухих ароматних бутонів, що рекордно багато для автофем.

  Аромат і ефект конопель Irtysh

  Запах тропічних фруктів і жувальної гумки наповнить все приміщення, в якому растаман вирішить подрібнити в пил проліковані суцвіття цього стрейну. Білосніжний дим залишить приємний солодкуватий післясмак і подарує запаморочливу ейфорію, що супроводжується шаленої радістю, високими вібраціями позитиву і хорошим настроєм.

  Медичне застосування конопель Irtysh

  У лікувальних цілях цей штам використовують як панацею від глаукоми і цілого списку психічних недуг, в тому числі шизофренії та епілепсії.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Bubble Gum x Ruderealis
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6036
  Buy Auto Irtysh feminised Bang Seeds
  "Насіння конопель цього сорту, перед висадкою в грунт, замочують і пророщують. Дана процедура дозволяє домогтися стовідсоткової схожості "горіхів". Цей сорт канабісу однаково добре підходить для вирощування у відкритому грунті і в умовах домашньої оранжереї."
  Артикул:GS06036
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Auto Irtysh feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 17:33
  Seeds

  проросли з 18/18. якість горіхів Бомбина! чекаю як достигнуть

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду