• Огляд

  Автофем «Око Диявола» - продукт схрещування автоквітучого сорту конопель Jack Herer та Big Devil#2, реалізований бридерами Polskie Nasiona в повній мірі. Новинка вийшла справжнім монстром, що виростає до значних розмірів, обдаровуючи дбайливого конопляра щедрим, потужним урожаєм.

  Загальні характеристики конопель Devil Eye

  Закриваючи тему врожайності, зауважимо, що середньорослі автоцвітучі «дівчата» приносять у закритому просторі 400-550 грам стаффа на квадратному метрі. У генотипі штаму представлені Sativa, Indica та Ruderalis. Причому сатива з індикою ідеально збалансовані і 19% тетрагідроканнабінолу в сухій речовині вистачає з лишком, щоб називати марихуану реально забійною. Для цвітіння розтишкам потрібно десять-одинадцять тижнів.

  Вирощування конопель Devil Eye

  Якщо в індорі ми говоримо про середні розміри культури, то в аутдорі це можуть бути потужні двометрові «ялинки» з великою кількістю відгалужень і, відповідно, великою кількістю суцвіть. Гібрид чудово підійде для культивації новачками та майстерними садівниками. Насіння конопель відмінно прокльовується і надалі гровер з легкістю зможе контролювати вегетативний розвиток, аж до харвесту.

  Медичне застосування конопель Devil Eye

  Для медицини автофем Devil Eye цікавить, як натуральний засіб боротьби з депресивними, апатичними, меланхолійними станами. Угамувати біль, позбавити м'язи від спазмів, нормалізувати апетит – також доступні опції трави та її екстрактів.

  Смак та ефект коноплі Devil Eye

  Аромат марихуани насичено-фруктовий, доповнений типовим сканковим тоном. На курця впливає виключно м'яко, позитивно, покращуючи настрій, надаючи енергетичного поштовху у будь-яких починаннях.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Jack Herer
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:впливає виключно м'яко, позитивно
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Big Devil # 2 x Jack Herer auto
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6565
  Buy Auto Devil Eye feminised Polskie Nasiona
  Гібрид чудово підійде для культивації новачками та майстерними садівниками. Насіння конопель відмінно прокльовується і надалі гровер з легкістю зможе контролювати вегетативний розвиток, аж до харвесту.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду