• Огляд

  Для народження нового автоквітучого фемінізованого сорту марихуани «Крістал», селекціонери провели серйозну роботу з схрещування класики White Russian із культовим Lowryder. Отриманий штам заслужено вважається справжнім подарунком коноплярам, які віддають перевагу індійським гібридам. Auto Crystal feminised є однією з найбільш затребуваних товарних позицій сідбанку Polskie Nasiona. Замовити насіння конопель цього автофему зручно та швидко у нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель Crystal

  300-350 грамів з квадратного метра – такі показники врожайності стрейну в умовах закритого ґрунту. При висоті дорослої рослини 40-60 сантиметрів та тотальному домінуванні індики в генотипі – це цілком пристойні дані. Тим більше, що цвітуть розтишки буквально десять-одинадцять тижнів. До речі, частка ТГК у стафі стабільно 19%.

  Вирощування конопель Crystal

  Сімки гарантовано прокльовуються і після попадання розсади в ґрунт, стрімко набирають сили в стеблах. На кольорі, автоквітучі «дівчата» демонструють масивні бруньки з великою кількістю апетитної смоли. Культивація автофема приносить естетичне задоволення від проростання горішків до харвесту. Назва говорить сама за себе і білі кристали на шишках будуть заслуженою нагородою для гровера будь-якого рівня підготовки.

  Медичне застосування конопель Crystal

  Цілющість ганджі полягає в здатності працювати як заспокійливий, знеболюючий і антистресовий засіб. Дозований прийом стимулює апетит, позбавляє безсоння.

  Смак та ефект коноплі Crystal

  Аромат марихуани є гармонією з стиглих фруктових тонів і насичених пряних ноток. Курець миттєво поринає у стан розслабленості та щасливого спокою.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:стан розслабленості і щасливого спокою
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Lowryder x White Russian
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6559
  Buy Auto Crystal feminised Polskie Nasiona
  Auto Crystal feminised є однією з найбільш затребуваних товарних позицій сідбанку Polskie Nasiona. Замовити насіння конопель цього автофему зручно та швидко у нашому інтернет-магазині.
   Немає в наявності 
  640 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду