Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07043
Багаторазовий призер міжнародних конкурсів і виставок з унікальною генетичною історією, справжній універсал, прекрасно росте в будь-яких умовах - все це оригінальний сорт канабісу Wappa.
Показать все Свернуть

Wappa feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica x Sativa x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Skunk
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
піднімає настрій, легка ейфорія
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Wappa feminised Ganja Seeds

Багаторазовий призер міжнародних конкурсів і виставок з унікальною генетичною історією, справжній універсал, прекрасно росте в будь-яких умовах - все це оригінальний сорт канабісу Wappa feminised від сідбанка GanjaSeeds. Індічно-сатівний фотоперіодний гібрид ідеально підійде конопляра , які цікавляться якісним Стаффом і шикарною врожайністю. Купити насіння конопель даного стрейна пропонує наш інтернет-магазин.

Загальні характеристики конопель Wappa

Генний коктейль фотофема представлений в пропорції 60/40 (індіка / сатіва). У зовнішності явно проглядається домінування Cannabis indica - дорослі особини виходять міцними, з великими міжвузлями, що особливо порадує майстрів манікюрінга. Тривалість індорного цвітіння становить 55-60 днів, у відкритому грунті (за умови своєчасного посіву) пора харвесту настає до середини жовтня. Врожайність складає близько півкіло добірного стаффа з квадратного метра (в аутдорі така ж кількість з куща). Суха речовина містить стабільні 24% тетрагідроканнабінолу.

Вирощування конопель Wappa

Культура рівнозначно успішно показує себе в будь-якому робочому просторі, від гроурума до присадибної ділянки. Середній розмір дозволяє реалізовувати гров навіть в невеликих закритих просторах. У міру дорослішання, на растіхі утворюється центральна потужна кола з масою сильних бічних гілок. Для росту вкрай важливе сонячне світло, що визначає майбутній урожай. Тому головне правило успіху - велика кількість сонця.

Медичне застосування конопель Wappa

Для медицини марихуана корисна як засіб антистресу, зняття перенапруги, зміцнення апетиту, протистояння поганому сну.

Смак і ефект конопель Wappa

Аромат коноплі виражено фруктовий, доповнений солодкуватим димним присмаком. Курець відчуває тотальне розслаблення тіла, але без жорсткого стоуну. Мозок активує діяльність на максимум, обдаровуючи тривалим позитивним настроєм.