Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07042
​Trichocereus hybrid - кактус колоновидної форми з великими квітками різних відтінків. М'якоть рослини містить алкалоїд мескалін і використовується для приготування галюциногенних засобів.
Показать все Свернуть

Trichocereus hybrid

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Echinopsis/Ехінопсіс
Основна діюча речовина:
Мескалін
Стебло:
12 см у висоту
Виробник:
Gribo4ek
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
433 грн.
390 грн.

Описание Trichocereus hybrid

Trichocereus hybrid - кактус колоновидної форми з великими квітками різних відтінків. М'якоть рослини містить алкалоїд мескалін і використовується для приготування галюциногенних засобів.

Походження кактуса Trichocereus hybrid

Тріхоцереус гібридний - представник роду Ехінопсіс. Кактус був отриманий в результаті багаторічного відбору і гібридизації різних представників Тріхоцереусів.

Зовнішній вигляд кактуса Trichocereus hybrid

Форма Trichocereus hybrid стовпчаста, зовні суккулент схожий на колонновидні кактуси, що ростуть в південноамериканських пустелях. Стебло має 10-15 ребер, розділених борозенками середньої глибини. На гребенях розташовані ареоли, з кожної зростає від 5 до 10 довгих жорстких голчастих колючок.

При гарному догляді рослина цвіте щорічно навесні все літо. Суккулент випускає відразу безліч бутонів, які густо обліплюють ствол. Бутони Тріхоцереуса гібридного густо вкриті волосками, мають трубчасту форму довжиною до 20 см. Діаметр розкритої квітки досягає 10 см.

Відтінки квіток можуть варіюватися від яскраво-червоного, лілового до блідо-рожевого, білого або жовтого кольорів. Квіти мають виразний приємний аромат.

Вирощування кактуса Trichocereus hybrid

Квітка гібридного Тріхоцереуса дає плід тільки в разі перезапилення з іншим екземпляром, тому більшість кактусівників застосовують розмноження дітками. Зазвичай їх на стовбурі багато, вони легко приживаються і дають потужне коріння, ледь торкнувшись грунту.

Тріхоцереус потребує живильного грунту. У грунтосуміш для нього рекомендується додавати торф або перегній.

Рослина не боїться перепадів температури, може зимувати на веранді або балконі. Навесні потребує притінення від прямих сонячних променів. Не боїться рясного поливу, але в період зимової сплячки його скорочують до 1 разу на 3 тижні.

Вживання і ефекти кактуса Trichocereus hybrid

Прийом відвару з м'якоті Trichocereus hybrid вже через півгодини викликає інтоксикацію, що супроводжується нудотою, спазмами в м'язах, сильним запамороченням.

Через годину-півтори після прийому відвару виникає відчуття жару, мускулатура розслабляється, свідомість стає приглушеною. З'являються зорові галюцинації. Триває психотропний ефект 6-8 годин.