Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08013
Купіть гроубокс, і ви отримаєте справжню теплицю в зменшеному вигляді. Невеликі габарити дозволяють встановлювати конструкцію практично в будь-якому приміщенні, навіть при малій кількості вільного простору.
Показать все Свернуть

Гроубокс Джин 1000х1000х2000

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Каркас:
хромированные балки
Модель:
Джин
Габаритные размеры мм.(Ширина/Глубина/Высота):
1000х1000х2000
Гарантия:
12 месяцев
Вентиляционные рукава:
4
Вентиляционный рукав диаметр:
150
Чехол:
Гроутент
Вместительность горшков:
9
3 887 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Гроубокс Джин 1000х1000х2000

Купіть гроубокс, і ви отримаєте справжню теплицю в зменшеному вигляді. Невеликі габарити дозволяють встановлювати конструкцію практично в будь-якому приміщенні, навіть при малій кількості вільного простору. На жаль, це не комплекс всього необхідного обладнання для гровінга, тому разом з ним не йдуть фітосвітильники, системи автоматичного управління кліматом і так далі. Ці пристрої можна докупити окремо і встановити в коробку.

Несуча конструкція складається з алюмінієвих профілів, які мають невелику вагу і є дуже надійними компонентами. Вони добре утримують тент, за рахунок якого повітря, світло і волога зберігаються всередині. Гроутент являє собою тканину із спеціальних ниток, внутрішня сторона якої покрита світловідбиваючими елементами. Це збільшує ефективність освітлення, світловий потік добирається до самих недоступних частин канабісу.

Зібрати всю конструкцію можна буквально за пару хвилин, а з її перенесенням впорається одна людина так як вага невелика. Після харвесту можна з тією ж легкістю розібрати «конструктор» і зберігати його в будь-якому зручному місці. Купіть гроубокс для отримання щедрого врожаю!