Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07101
З усіх існуючих на сьогоднішній день варіантів ємностей для вирощування канабісу, мабуть, саме агрополотно, як основний матеріал вважається оптимальним по співвідношенню ціни-якості.
Показать все Свернуть

Агротекстильний горщик 18 л

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Україна
Объем:
18 л
Размеры:
30х28 см
52 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Агротекстильний горщик 18 л

З усіх існуючих на сьогоднішній день варіантів ємностей під вирощування канабісу, мабуть, саме агрополотно, як основний матеріал вважається оптимальним по співвідношенню ціни-якості. Агротекстильний горщик на 18 літрів - чудовий вибір для культивації конопляних рослин від моменту прокльовування насіння до безпосередньо харвесту.

Важливо! Весь життєвий цикл «пройти» в резервуарах подібних габаритів здатні тільки растішки, чия пікова висота не перевищує позначки 70-90 сантиметрів. В іншому випадку, кореневій системі буде недостатньо простору, а растіха не зможе розкрити повністю свій потенціал. Уважно ознайомтеся з описом штаму виробником. Як правило, там міститься вся необхідна інформація.

Чому варто вибрати агротекстильний горщик від GanjaSeeds? Це виняткова якість, стійкість і міцність матеріалу, відмінний дренаж і стабільна аерація субстрату, а головне - повна свобода розвитку кореневої системи. Доступність ціни і виваженість покупки - кращі порадники гровера!