Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07100
​12-літровий горщик з агрополотна - ідеальний вибір раціонального конопляра. Такі горщики забезпечують рослини каннабісу якісною аерацією і гарантують помірний дренаж.
Показать все Свернуть

Агротекстильний горщик 12 л

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Україна
Объем:
12 л
Размеры:
25х25 см
45 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Агротекстильний горщик 12 л

12-літровий горщик з агрополотна - ідеальний вибір раціонального конопляра. Такі горщики забезпечують рослини каннабісу якісною аерацією (стабільний доступ кисню до коренів) і гарантують помірний дренаж (відсутність надлишків вологи в субстраті). Обидва ці чинники формують середовище, з самого початку не схильне до утворення цвілі і грибка, що ще вище ставить агротекстильні горщики в рейтингу ніж пластик або кераміка.

Також не варто забувати про стійкість матеріалу. Ніякі падіння, механічні дії не впливають на ємність, на відміну від названих вище матеріалів.

Обсягу в 12 літрів цілком достатньо для вирощування сортів марихуани, висота дорослої особини яких не перевищує півметра. Однак для більш точних розрахунків рекомендуємо уважно читати опис стрейна безпосередньо від виробника. Також дана торгова позиція від бренду GanjaSeeds відмінно підходить під культивування розсади до моменту пересадки на присадибну ділянку або в більші горщики.