Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0927
«В+» самий невибагливий з кубенсісів. Початківець гровер, поза всяким сумнівом, впорається з культивацією і про запас заготовити спорові відбитки псилоцибінові грибів.
Показать все Свернуть

B+

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Сubensis B+
Вирощування:
добре адаптується до різного виду субстратів і росте в широкому діапазоні температур
Ефект:
ейфорія, яскрава візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.

Описание B+

Psilocybe Сubensis «В+» прекрасно росте в умовах індора і здатний порадувати міколога великим урожаєм міцних грибних тіл. Стрейн є лідером серед всіх кубенсісов за кількістю кластерів на субстратном блоці.

Штам добре адаптується до різного виду субстрату і росте в широкому діапазоні температур. У Нідерландах стрейн шанується серед комерційних гроверів і при певних умовах здатний формувати склероції.

Густо зростаючі гриби утворюють міцне і м'ясисте стебло. Якщо температура вирощування перевищить рекомендовану, то капелюшок змінить забарвлення з кремового на золотий.

«В+» самий невибагливий з кубенсісів. Початківець гровер, поза всяким сумнівом, впорається з культивацією і про запас встигне заготовити спорові відбитки псилоцибінових грибів.

Опис зовнішнього вигляду В+

Капелюшок виростає від 25 до 80 мм в діаметрі і має форму від півсфери до опуклої «парасольки». На самому початку розвитку парасолька червонувата, а при визрівання знаходить світло-золотий відтінок. Вуаль спадає легко і утворює естетично красиву «Спідничку». М'якоть біла, але через кілька секунд синіє.

Ніжка виростає до 200 мм. Деформація стебел може бути викликана великим скупченням вуглекислого газу, який необхідно «вивітрювати» з контейнера. Колір віддає жовтизною з відбиваючим блиском.

«Зяброві» пластини сірі, а в більш зрілому віці фарбуються в чорний.

Зовнішній вигляд Psilocybe Сubensis «В +» естетично прекрасний. Ідеальна симетрія в будові тіла, а також ніжне забарвлення будуть радувати мікологів на протязі всього грова.

Походження стрейна В+

Psilocybe Сubensis «В+» вперше був виявлений на території Північно-Західних Тихоокеанських регіонів США.

Субстрат для міцелію В+

Штам добре освоює різні види субстрату. Тим, хто вперше вирішив виростити штам рекомендується використовувати в якості основи зернові культури. Хороших результатів досягають на пшениці, житі, вівсі, а також сіні. Досвідчені гровери можуть спокійно експериментувати, вирощуючи на гної і навіть тирсі дерев листяних порід.

Вихід готового продукту В+

З літра міцелію отримують 250-300 г. сирих плодів з першої хвилі. Другий прилив буде менш врожайним і принесе в середньому від 100 до 180 грам. При культивації в монотубі і застосовуючи техніку «сінної сосиски», етноботанік зможе домогтися неймовірних показників врожайності. Грибниця плодоносить до 5 разів.

Температура колонізації і плодоношення В+

Psilocybe Сubensis «В+» виростає в широкому діапазоні температур. Міцелій швидше захопить зерновий субстрат при температурі 26-30 градусів за Цельсієм, і не припинить зростання, якщо температура знизиться до +22. Процес заростання зерна триває від 8 до 15 днів в залежності від умов і поживності основи. Формування примордіїв на покривному грунті потребують постійної температури + 23-25.

Ефект В+

Psilocybe Сubensis «В+» дуже сильний стрейн і дозування для «першопрохідника» становить 1,5 грама. Досвідчені мандрівники можуть починати з 2,5-3 г.. Для швидкого прояву ефектів можна заварити чай.

Через 15-30 хвилин після вживання відвару відчувається легка нудота і "жар" в животі. Ці симптоми властиві кубенсісам і проходять протягом 15 хвилин. Тріп починається з загострення органів почуттів, а в особливості зору. Кольори починають посилювати свою насиченість, а рослини починають "дихати і повільно рухати листям». Таємничі різнокольорові візерунки, які нагадують мандали тибетських ченців, почнуть обертатися навколо психонавта, засліплюючи незліченними відтінками.

У якийсь момент гриби наберуть повну силу і «мандрівник» з подивом виявить «двері», провідні в безмовну Бібліотеку Всесвіту, де зберігаються таємниці світобудови. «В+» дозволить відшукати відповідь на питання, що цікавить, а також допоможе мандрівникові відчути єдність з Всіма Галактиками безкрайнього Космосу.

Тріп відрізняється барвистістю і дружелюбністю. Після кожного спалаху усвідомленості наступає невелика пауза, при якій постійно мінливі візерунки не дадуть віддатися низькочастотним емоціям і відправлять «Мандрівника» до нових воріт «невідомого». Слухові ефекти також характерні для даного штаму грибів. Можна почути пісні минулого, шаманські наспіви, а також ясно розпізнати «Свій Істинний Внутрішній голос».