Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2510
White Siberian feminised оптимально підходить для вирощування в умовах індора, аутодра і теплиці. Масивна коренева система добре розвивається у великих горщиках, об'ємом від 10 літрів.
Показать все Свернуть

White Siberian feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x AK47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
послідовні ейфорійні хвилі, що дарують відчуття безмежної свободи і розкривають творчі здібностіпослідовні ейфорійні хвилі, що дарують відчуття безмежної свободи і розкривають творчі здібності
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание White Siberian feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель White Siberian - унікальний гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Компактна рослина, яка рідко перевищує 100 сантиметрів у висоту, подарує естетичне задоволення під час культивації та нагородить уважного садівника великим урожаєм смолистих шишок. Кущ формує величезну центральну колу і безліч бічних гілок. До кінця життєвого циклу все листя покривається щедрим килимом іскристих трихом. Така особливість дозволяє самостійно виготовити непоганий гашиш високої якості.

Селекціонери рекомендують тримати рослину до 4 тижнів на вегетативній стадії і переходити на цвітіння, яке триватиме 7-9 тижнів. У пік цвітіння кущі виділяють дуже їдкий аромат прянощів і землистості, який доведеться маскувати.

Походження конопель White Siberian

Для того щоб отримати фемінізоване насіння конопель White Siberian, брідери схрестили Білу Вдову і чемпіона всіх конкурсів, присвячених канабіс культурі АК 47. Одержаний гібрид успадкував високу психоактивність своїх батьків, невибагливість і бездоганний імунітет до захворювань.

Особливості вирощування конопель White Siberian

White Siberian feminised оптимально підходить для вирощування в умовах індора, аутдора і теплиці. Масивна коренева система розвивається у великих горщиках, об'ємом від 10 літрів. Застосувавши техніку SCROG і LST, гровер доб'ється великих результатів врожайності. Клонування також підвищить продуктивність і дозволить максимально задіяти наявну площу. З одного квадратного метра можна очікувати до 800 грам сухих ароматних шишок або до 600 грам з одного куща на вулиці.

В якості поживної основи рекомендується використовувати суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. У скромних стелс-боксах можна використовувати ЛЕД і ЕСЛ від 100 Ватт.

У генному «коктейлі» домінує сатіва (60%), тому надмірна вологість не стане перешкодою на шляху до шикарного врожаю, проте стежити за нею все-таки потрібно.

Смак і ефект конопель White Siberian

Класичний запах землистості і благородного гашишу виділяють проліковані суцвіття сорту White Siberian. Іноді в композиції чітко уловлюються прянощі і східні пахощі. Дим густий і м'який. Викликає послідовні ейфорійні хвилі, що дарують відчуття безмежної свободи і розкривають творчі здібності. Після запаморочливого "хая" настає приємний прилив розслабленості і спокою. Штам підходить для медитації на самоті, а також для приємних компанійських посиденьок.

Медичні характеристики конопель White Siberian

Терапевтичні властивості стрейна дозволяють застосовувати його для лікування глаукоми, бронхіальної астми, ранній стадії ракових захворювань, хвороби Паркінсона і нудоти. Екстракти часто використовують як знеболюючий засіб, а також для підняття життєвого тонусу і зняття втоми після важкого дня.