Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03601
Train Wreck feminised - американський син - надзвичайно сильний сорт конопляної культури з коротким періодом цвітіння. Всього 9 тижнів, і компактні кущі з міцною здоровою гіллястістю радують достатком суцвіть, покритих щедрим шаром смоли.
Показать все Свернуть

Train Wreck feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Original clone from Arcata, USA. Reversed 100% feminized
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
добре збалансований ефект, що дозволяє пережити хвилеподібну ейфорію і неймовірне розслаблення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
567 грн.

Описание Train Wreck feminised Green House Seeds

Фемінізовані насіння конопель Train Wreck feminised створені методом схрещування представників індічно-сатівних культур (Indica 60% і Sativa 40% відповідно). Цей сорт канабісу володіє найпотужнішим вибуховим впливом, що не дивно, оскільки зміст тетрагідроканнабінолу в ньому досягає 21,74%. Однак вдале доповнення компонентами КБР-0,77% і CBN-0,1% пом'якшують ударну дію і збільшують універсальність штаму.

Загальні характеристики конопель Train Wreck

Train Wreck feminised - американський син - надзвичайно сильний сорт конопляної культури з коротким періодом цвітіння. Всього 9 тижнів, і компактні кущі з міцною здоровою гіллястістю радують достатком суцвіть, покритих щедрим шаром смоли. В останні 15-20 діб зростання шишки змінюються буквально на очах і структурно стають схожими на невеликі башточки.

При культивації методом Indoor з 1 м2 можна зібрати до 700 грамів шишок, а з рослини вирощеної на відкритому просторі, близько 800 грамів.

Вирощування конопель Train Wreck

Рослина однаково добре культивується в закритому приміщенні і на відкритому просторі. Однак в будь-якому випадку кущ вимагає уваги, регулярного поливу, гідного освітлення, періодичного внесення добрив і дотримання температурного режиму.

Для максимального розкриття потенціалу, в середині фази цвітіння бажана допомога методом SCRoG. Це допоможе гілкам впоратися з власною важкою вагою, доповненою вантажем суцвіть. Тим більше, гілки штаму ростуть подібно винограду. Також гарного результату сприяє своєчасне проріджування, завдяки чому все суцвіття, як зовнішні, так і всередині куща, отримають доступ до світлових променів.

Медичне застосування конопель Train Wreck

Застосовується для терапії хронічних і післяопераційних хворобливих симптомів, боротьби з безсонням, артритом і занепокоєнням.

Аромат, смак і ефект конопель Train Wreck

Який чиниться на споживача вплив відповідає назві штаму (в перекладі "аварія потягу") - це миттєвий, важкий ефект. Аромат складається з букета прянощів, цитрусових і свіжої деревини.

Разом з незвичайно приємним розслабленням тіла під «прес» потрапляє свідомість, стимулюється творча активність.