Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1682
Елітне насіння конопель The Ultimate feminised - посівний матеріал, що підходить не тільки для домашнього вирощування, але і для умов відкритого грунту і теплиці. Рослини стійко переносять різкі перепади температури і не вередують при прищипуванні.
Показать все Свернуть

The Ultimate feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Sativa x Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Манго
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує нестримну хвилю ейфорії, що веде до творчого мислення та пошуку відповідей
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание The Ultimate feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель The Ultimate - ще один фаворит лінійки селекціонерів Ganja Seeds. Стійкі до захворювань сходи стрімко розвиваються і вже на 4 тижні вегетативної стадії досягають 40 сантиметрів у висоту. У генному «коктейлі» сорту міститься 50% індіки і 50% сатіви, що гарантує збалансований і "чистий" ефект від вживання смолистих шишок. Відмінною особливістю штаму є висока продуктивність смоли. До кінця життєвого циклу рослини покриваються щедрим килимом блискучих трихом і дозволяють гроверу виготовити висококласний гашиш.

Цвітіння триває 10-12 тижнів. Аромат квітучих кущів нагадує свіже манго з відтінками дині і цитруса. Пахощі досить стійкі і потребують від гровера установку вентиляції з вугільним фільтром. Потенціал врожайності настільки великий, що досвідчені садівники рекомендують завчасно підв'язати найперспективніші гілки або встановити підпірки.

Походження конопель The Ultimate

Фемінізоване насіння конопель The Ultimate отримане в результаті злиття чистої генетики добірного клону індіки і ароматного лендрейса сатіви. Одержаний гібрид успадкував найкраще з обох видів і готовий вразити навіть найвибагливішого садівника неймовірним урожаєм, психоактивною міццю і невибагливістю до умов культивації.

Особливості вирощування конопель The Ultimate

Елітне насіння конопель The Ultimate feminised - посівний матеріал, що підходить не тільки для домашнього вирощування, але і для умов відкритого грунту і теплиці. Рослини стійко переносять різкі перепади температури і не вередують при прищипуванні. До кущів можна застосувати SCROG, LST і клонування. Материнську рослину можна до кількох років тримати на вегетативній стадії, маючи постійний доступ до черенків.

Коренева система штаму найкраще розвивається в горщиках від 5-8 літрів, наповнених живильним субстратом. В якості грунту використовують суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченої землі.

Оптимальне освітлення: 400-600 Ватт Днат або від 100 Ватт ЛЕД при культивації в умовах обмеженого простору. З одного квадратного метра знімають до 500 грам сухих ароматних бутонів або до 350 грам з однієї рослини на вулиці в середині жовтня.

Стрейн швидко засвоює будь-яке запропоноване добриво, але початківцям садівникам рекомендується використовувати органіку. Екологічно чисте підгодовування - запорука отримання воістину медичної марихуани.

Смак і ефект конопель The Ultimate

Тропічний бриз з нотками манго, дині, папайі і персика - ось що уловлять рецептори гровера, який вирішив подрібнити проліковану шишку The Ultimate feminised. Дим культури дуже густий і м'який. Не викликає подразнення і з першої затяжки подарує нестримну хвилю ейфорії, що веде до творчого мислення та пошуку відповідей. Трансцендентне переживання закінчується плавним спуском в гавань спокою та релаксу.

Медичні характеристики конопель The Ultimate

Медичний потенціал дозволяє використовувати приготовлені екстракти та сухі суцвіття для лікування глаукоми, хвороби Альцгеймера, епілепсії і психічних розладів. Сорт добре знімає больові симптоми і тривожність, заспокоює нерви, відновлює сон. Підходить тільки для вечірнього вживання.