Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08097
Термореле вміститься в будь-який бокс і в максимальному ступені полегшує процес підтримки температурного режиму.
Показать все Свернуть

Термореле для гроубокса

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
400 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Термореле для гроубокса

Призначення пристрою полягає в регулюванні температури всередині гроубокса. Термореле вміститься в будь-який бокс і в максимальному ступені полегшить процес підтримки температурного режиму, коли температура повітря перевищить задані значення, спрацює датчик, і вимкнуться фітолампи. При досягненні оптимальних показників термореле знову включить лампи, почнеться нагрівання повітря. Рівень температури підтримується точно, допускаються мінімальні неточності в 1 градус.

Встановити терморегулятор нескладно багато в чому за рахунок невеликого розміру. Шнур від пристрою не повинен лежати не поверхні, зробіть так, щоб він знаходився в підвішеному стані, не торкався стінок коробки або світловідбивних панелей. Якщо все зробити правильно, зможете отримати максимально точні показники.

Найкраще купити термореле для гроубокса разом з системою автоматичного управління кліматом Jarvis. В такому випадку вам зовсім не доведеться стежити за температурним режимом, підтримувати оптимальний мікроклімат, переживати. За нього все зробить система клімат-контролю.