Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2180
Культивувати Super Critical feminised - одне задоволення. Представлений сорт конопель підходить для домашнього гроуруму, теплиці і умов аутдору.
Показать все Свернуть

Super Critical feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Bud, Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, наркотичний, моментальний, розслаблюючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Super Critical feminised Ganja Seeds

Super Critical feminised - чудовий гібрид від селекціонерів Ganja Seeds. Навіть початківець садівник впорається з культивацією даного стрейну. Рослини не вередують при різких перепадах температури, здатні протистояти цвілі і можуть рости на різних типах ґрунту без шкоди врожаю. Сходи стрімко перетворюються в розмашистий кущ з широким і густим листям і важкими бутонами, які щедро продукують ароматну смолу. Велику цінність штам являє для любителів потужних сортів, здатних з однієї затяжки приземлити на диван на кілька годин. У генному «коктейлі» стрейну переважає індіка, а значить, перспективні гілки краще підв'язати або встановити підпірки.

Висота рослин не перевищує 100 сантиметрів, а цвітіння триває не більше 8 тижнів. Аромат в процесі життєвого циклу сильний і нагадує цукерково-фруктову композицію.

Походження конопель Super Critical

Фемінізоване насіння конопель Super Critical було отримане як підсумок з'єднання відомої в усьому світі генетики Білої Вдови, оригінального Skunk і високоврожайного Big Bud. Одержаний гібрид ввібрав в себе найкращі риси трьох "великих китів" світового генофонду канабісу, знайшов стабільний імунітет, потужну психоактивність, невибагливість і чудові смакоароматичні якості. Рівень ТГК досягає 21%.

Особливості вирощування конопель Super Critical

Культивувати Super Critical feminised - одне задоволення. Представлений сорт конопель підходить для домашнього гроуруму, теплиці і умов аутдору. Перш ніж помістити "горіхи" в землю, їх необхідно замочити на 12 годин у воді і проростити між двома ватними дисками.

Висаджують вкорінену розсаду у відкритий грунт в глибокі лунки, об'ємом від 15-20 літрів при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.

В якості поживної основи використовують збагачену суміш, що складається з торфу (або компостної землі), крупного перліту і кокосового волокна. У індорних умовах використовують горщики від 10 літрів.

До рослин можна застосовувати всі відомі техніки культивації, в тому числі:

SCROG;
SOG;
LST.
З одного квадратного метра знімають до 800 грам сухих іскристих суцвіть або до 600 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня. Рекомендоване освітлення: 400-600 Ват Днат.

Смак і ефект конопель Super Critical

Райський фруктовий бриз, доповнений цукерковими нотками, закрутить голову кожному цінителю селекційної марихуани, який вирішив подрібнити проліковану шишку Супер Критикал feminised. Потужний тілесний ефект змусить растамана стрімко перемістити себе ближче до дивана або крісла і віддатися медитативній релаксації.

Медичні характеристики конопель Super Critical

Як терапевтичний засіб висушені бутони і приготовані екстракти фемінізованого сорту Супер Критикал використовують для лікування безсоння, виведення з депресії, пригніченого стану, а також для стимуляції апетиту і усунення нудоти.