Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08100
Підвищена і знижена напруга мережі, її різкі перепади можуть завдати шкоди техніці, в тому числі і гроверському обладнанню. Купити реле напруги можна якраз для захисту свого майна.
Показать все Свернуть

Реле напруги серії v-protector

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
500 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Реле напруги серії v-protector

Підвищена і знижена напруга мережі, її різкі перепади можуть завдати шкоди техніці, в тому числі і гроверському обладнанню. Купити реле напруги можна якраз для захисту свого майна від таких ситуацій. Крім обладнання, можна нашкодити і іншим речам, які знаходяться поруч з плантацією. Пристрій вимикає навантаження якщо напруга вийде за певні межі. Навантаження включиться самостійно, коли напруга повернеться в зазначений діапазон. За допомогою цього засобу можна дізнатися причину останнього відключення навантаження. Це робиться натисканням кнопки на передній панелі.

Сам пристрій управляється мікроконтролером, який аналізує напругу в мережі і відображає її діючі показники на цифровому індикаторі. Кнопки на лицьовій стороні приладу дозволяють встановити граничні межі автоматичного вимкнення та затримки включення. Миготіння індикатора означає відсутність напруги на виході приладу. При знаходженні напруги в мережі в дозволених межах через 15 секунд навантаження включиться, а індикатор перестане блимати. Навантаження не підключиться до мережі, поки напруга не в нормі.