Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03314
Насіння конопель Purple OG feminised підходять для вирощування у відкритому грунті, а також в домашньому гроубоксі та теплиці. Вони мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування і пророщування в ватяних дисках. Сходи добре тренуються і піддаються SCROG.
Показать все Свернуть

Purple OG feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
The OG 18 x Wreck
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійне піднесення, після, плавний спуск в стан повної відчуженості, гармонії і умиротворення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Purple OG feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Purple OG дає стійкі і стабільні паростки, що утворюють щільні і важкі суцвіття. Індіка надає можливість паросткам формувати потужну структуру куща, чиї гілки здатні витримати величезний урожай смолистих і ароматних бутонів. Сорт ідеальний для новачків, так як вимагає до себе мінімум уваги і дає високий урожай навіть на мізерних субстратах.

Аромат під час цвітіння - сильний, тому гроверу потрібна якісна система вентиляції, оснащена вугільним фільтром. Смакоароматична композиція сполучає в собі виразний запах стиглого винограду з деякими відтінками благородного, але незаперечного Skunk. У пік цвітіння приміщення наповнюється дизельними нотками з виразною кислинкою.

Родовід Purple OG

Насіння коноплі було отримане селекціонерами шляхом схрещування The OG 18 з пурпуровим клоном Wreck. Гібрид успадкував витончене фіолетове забарвлення батька, а також придбав унікальний баланс між піднесеним сатівним "Хаєм" і заспокійливим індішним "стоун" ефектом.

Особливості вирощування конопель Purple OG

Насіння конопель Purple OG feminised підходять для вирощування у відкритому грунті, а також в домашньому гроубоксі та теплиці. Вони мають високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування і пророщування в ватяних дисках. Сходи добре тренуються і піддаються SCROG. Урожайність в індорі становить 450-500 грам з одного квадратного метра, а в аутдорі до 350 г з куща.

Канабіс розвиває довге коріння і вважає за краще рости в ємностях 7-12 літрів. Високопоживний грунт позбавить садівника від необхідності внесення добрив під час вегетативного росту. Стадія цвітіння (8 тижнів) може потребувати додаткової підгодівлі. Початківцю рекомендується не експериментувати з хімічними добавками і зупинити свій вибір виключно на органіці. Контролювати розмір рослин можна шляхом скорочення часу веги.

Рекомендоване світло: 250-600 Ватт.

Смак і ефект конопель Purple OG

Сухі подрібнені шишки наповнять приміщення солодкими нотами цитруса. Дим густий і маслянистий. Після першої затяжки відчувається прилив ейфорійного піднесення, свідомість розширюється для сприйняття нових ідей і дивовижних відкриттів. Через годину після прийому Purple OG feminised спостерігається плавний спуск в стан повної відчуженості, гармонії і умиротворення, яке занурює в мрії. Стрейн підходить для вечірки з друзями, а також для усамітнення.

Медичні характеристики конопель Purple OG

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракт як релаксант, а також як препарат, що виводить з депресії. Рекомендований при мігрені і больових симптомах різного походження.

Купити насіння конопель можна в нашому магазині. Досить відправити товар в корзину і здійснити оплату, вказавши адресу доставки. Весь насіннєвий матеріал відправляється в фірмових упаковках сідбанку Ganja seeds.