Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: фасовка
Плодові тіла виростають великого розміру, а їх психоделічного ефекту немає рівних в Природі. Завдяки високій врожайності, яскравого і тривалого польоту, штам знайшов неймовірну популярність у любителів чарівних грибів.
Показать все Свернуть

Panaeolus Cyanescens Tropicalis

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Panaeolus Cyanescens Tropicalis
Вирощування:
любить теплі умови і наземний субстрат
Ефект:
яскрава візуалізація, ейфорія веде до екстазу
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.

Описание Panaeolus Cyanescens Tropicalis

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Panaeolus Tropicalis - унікальна можливість для початківця мікології досягти хорошого врожаю. Стрейн любить теплі умови і наземний субстрат. При наявності живильної альтернативи і невеликого відхилу від норми температури, міцелій не стане різко реагувати і подарує довгоочікуваний результат уважному Гроверу.

Плодові тіла виростають великого розміру, а їх психоделічний ефект немає рівних в Природі. Завдяки високій врожайності, яскравого і тривалого польоту, штам знайшов неймовірну популярність у любителів чарівних грибів.

Довідка! «Тропічні» розпилюють багато спор, тому гровер зможе зробити власні спорові відбитки, які доповнять колекцію і стануть хорошим презентом друзям.

Опис зовнішнього вигляду Panaeolus Cyanescens Tropicalis

Плодові тіла повністю покривають субстратний блок. Висота порожніх ніжок здатна варіюватися від 6 до 13 см, а товщина 2-3 мм. Стовбур широкий біля основи і має відмінні риси у вигляді вертикальних смуг на зовнішній поверхні. Колір сіро-чорний, а ближче до капелюшку майже білий (блідий тон).

Парасолька має напівсферичну форму і ніжно-бурий окрас на ранній стадії зростання. До збору врожаю вона розкривається і досягає в діаметрі 1,5-2,5 сантиметра, а іноді утворює плоский «млинець». Композиція капелюшки в зрілому віці наповнена сіро-зеленим відтінком, площина гладка і волога.

На стадії дозрівання тіла відкривають сірі пластини з пігментними чорними плямами, в яких протягом життєвого циклу утворювалися і зріли спори. Від'єднувана захисна велюма опадає на грибну ніжку, утворюючи витончену «спідничку», а з зябер розпорошуються спори галюциногенних грибів.

На відрізку пошкодження, забиття або зрізу забарвлення змінюється на синьо-зелений.

Походження стрейна Panaeolus Cyanescens Tropicalis

Panaeolus Cyanescens Tropicalis був знайдений на території Гавайських островів на екскрементах тварин. Подальші дослідження виявили, що вони виростають в Камбоджі, Флориді, Центральній Африці, Мексиці, Японії, Танзанії і Філіппінах. Своєю назвою штам розкриває свою головну особливість - любов до теплого клімату.

Цілющий коктейль для міцелію Panaeolus Cyanescens Tropicalis

В якості інгредієнтів підходить послід травоїдних тварин змішаний з травами.

Важливо! Всі етапи культивації необхідно проводити в стерильному приміщенні.

Вихід готового продукту Panaeolus Cyanescens Tropicalis

Покривний грунт приємно дивує мікологів кількістю міцних плодів. Один літр оброслої субстанції виробляє від 100 до 200 грам сирих грибних тіл. Психоделічний ефект в п'ять разів могутніше впливу Кубенсісів, тому врожаю вистачить на кілька глибоких і активних подорожей.

Цікаво! Гроверу слід знати, що більшою врожайності можна досягти при культивації в монотубі.

Panaeolus Cyanescens «Tropicalis» плодоносить на субстраті 5 разів. Найбільш продуктивними є 1 і 2 хвиля, а наступні можуть порадувати лише парою грибочків.

Колонізація і плодоношення Panaeolus Cyanescens Tropicalis

Захоплення середовища проходить в середньому темпі. Забезпечивши температуру повітря в + 25-28 градусів за Цельсієм, спори активуються максимально швидко, а це значить, що щільний міцелій буде готовий вже через 12-16 днів.

Порада! Підтримувати стабільну t ° C допоможе термо-килимок.

Плодоносить стрейн при + 23-26 C °. При дотриманні теплового режиму появи примордіїв очікують на 6-9 день.

Ефект Panaeolus Cyanescens Tropicalis

Відвар викликає потужний психоделічний вплив на організм, тому потрібно бути обережним при виборі дозування. Хорошою порцією для знайомства зі штамом є 0,7 грам сухих грибків. Для професійних мандрівників доза може бути збільшена до 2 грам.

Візуали надзвичайно яскравих кольорів очікують психонавта в момент занурення в тріп. Через 10-15 хвилин настає невеликий напад нудоти і запаморочення, які проходять непомітно, якщо не звертати уваги. Простір наливається кольором, тече і рухається. Повністю стираються всі грані таких понять як «верх-низ», «ліво-право» "добро - зло".

Вир візерунків захоплює своїм достатком і танцем, викликаючи ейфорійний захват і барвисті переживання. Маючи навик управління своїм спостереженням, мандрівник легко зможе переміститися в будь-яку точку Буття, а також відправитися в майбутнє або пропрацювати своє минуле.

У тріпі не існує обмежень і відсутній рахунок часу. Все відбувається «Тут і Зараз», тому настрій, що панує всередині, залежить від напрямку думок і прагнень. Рухаючись разом з почуттям любові, позитиву і радості, психонавт знайде неймовірно прекрасний досвід.