Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07294
Сорт коноплі Kerosene Krash feminized від бридерів сідбанку Ganja Seeds завоював популярність серед гроверів у всьому світі. Насіння можна купити в нашому інтернет-магазині в роздріб та оптом.
Показать все Свернуть

Kerosene Krash feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Gorilla Glue №4 x Sherbet
Тип:
Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Дизельний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий, релакс
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
304 грн.
152 грн.

Описание Kerosene Krash feminised Ganja Seeds

Сорт коноплі Kerosene Krash feminized від бридерів сідбанку Ganja Seeds завоював популярність серед гроверів у всьому світі. Насіння можна купити в нашому інтернет-магазині в роздріб та оптом.

Історія походження сорту Kerosene Krash

Робота над створенням фемінізованого сорту Kerosene Krash розпочалася у Голландії. Спочатку його створювали для поціновувачів зі США, але потім слава поширилася і Європою.

За основу взято Gorilla Glue №4 і Sherbet, які заслужено називають бестселерами в США. Вони відомі своїми різкими смаковими характеристиками та високою врожайністю. Ці гени рослини передали новому сорту.

Генетика

Марихуана Kerosene Krash – це гібрид, який є повноцінною індікою. Рослина отримала свої властивості завдяки двом батьківським сортам – Gorilla Glue №4 (материнська) та Sherbet (чоловіча). При запиленні з'явився фемінізований сорт, що дає високоякісне насіння.

Особливості вирощування Kerosene Krash (індор)

Марихуану Kerosene Krash feminized легко вирощувати. Процес починається із пророщування зерен. Він займає 3-5 днів. Після цього пагони можна переміщати у субстрат. Найкраще починати гровити в невеликих горщиках об'ємом 0,25 л. Через 4,5 тижні рослини, що підросли, можна пересаджувати у великі ємності по 25 літрів. У процесі вирощування кущі повинні бути під освітленням протягом 18 годин і 6 годин у повній темряві.

Вирощування Kerosene Krash (аутдор)

Гровінг Kerosene Krash feminized в аутдорі також починається з пророщування насіння, яке можна купити в інтернет-магазині GanjaSeeds. Коли кущі досить зміцніли, їх рекомендується гартувати. Для цього розсаду виносять на вулицю, поступово збільшуючи час перебування поза приміщенням.

Смакові якості та аромат Kerosene Krash

Аромат Kerosene Krash – це окрема історія. Його запах неможливо сплутати з жодним іншим сортом. Якщо відчуваються газові, бензинові та навіть дизельні запахи, це означає, що перед вами саме ця рослина. Деякі поціновувачі відзначають наявність солодкуватих фруктових ноток.

Смак характеризується як гострий, дизельний.

Ефект

Цінителі цього сорту відзначають різкий ефект, який можна порівняти з ударом боксера з подальшим розслабленням. Цей штам допомагає позбутися тривоги і забути про проблеми, рослина надає сильний заспокійливий вплив.

Медичне використання

Канабіс Kerosene Krash має седативну дію, тому активно застосовується для лікування психоемоційних розладів, наслідків стресів, панічних атак. Цей сорт здатний зняти спастичний ефект у м'язах, зменшити тремор, тому використовується для лікування хвороби Альцгеймера на початковій стадії.

Зміст ТГК, КБД, період цвітіння Kerosene Krash

Придбання насіння цього сорту в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні та ближньому зарубіжжю допоможе виростити гарні рослини з великими пружними маслянистими шишками.

Сорт має такі характеристики:

  • вміст ТГК – 28%;
  • період цвітіння – 8 тижнів;
  • врожайність – 400-500 грамів на квадратний метр.

Дорослий кущ Kerosene Krash здатний вирости до 160-180 см. Для збільшення врожайності рекомендується підрізати верхні пагони, щоб кущ робив більше бічних відростків. Саме на них з'являться шишки. За такої техніки врожайність може досягти 600 грамів з квадратного метра.