Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1629
Фемінізоване насіння конопель Kalashnikova дозволять садівникові виростити тільки жіночі рослини, минаючи проблеми з відстеженням чоловічих особин в плантації.
Показать все Свернуть

Kalashnikova feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
чудово підійде для технік SoG і SCRoG
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує заспокійливий "стоун" ефект і дозволить відпочити від важкого дня
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Kalashnikova feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт конопель Kalashnikova feminised - чудовий гібрид, високо оцінений комерційними гроверами всієї планети. У генному «коктейлі» стрейна добре збалансовані індіка і сатіва (в рівних пропорціях). Фемінізоване насіння конопель Kalashnikova дозволять садівникові виростити тільки жіночі рослини, минаючи проблеми з відстеженням чоловічих особин в плантації.

У висоту рослини досягають 60-120 сантиметрів, а цвітіння триває всього 7-9 тижнів. Запах під час росту приємний, але інтенсивний. Нагадує соковитий грейпфрут. Рівень ТГК в смолі штаму - 16%. Культура рекомендована початківцям-гроверам, а також коноплярам, які бажають виростити урожай побільше.

Походження конопель Kalashnikova

Kalashnikova fem - це хрест найвідоміших на сьогоднішній день гібридів АК 47 і легендарної "Білої Вдови". Новоспечений сорт увібрав "Білі" ознаки одного з батьків, тому до харвесту вас чекатиме кущ, вкритий щедрим килимом білосніжних трихом.

Особливості вирощування конопель Kalashnikova

Насіння конопель Kalashnikova feminised порадує любителів вирощування канабісу в теплицях, а також у домашньому гроубоксі. В умовах відкритого грунту сходи можуть трохи вередувати при різких стрибках температури, тому висаджувати на вулицю стрейн можна тільки через місяць вегетативної стадії.

Рослини підходять для техніки SCROG, відмінно клонуються, а це дозволяє істотно підвищити врожайність і раціонально використовувати наявну для культивації площу.

З одного квадратного метра досвідчені коноплярі знімають до 800 грам сухого і готового до вживання продукту або до 1000 грам з одного куща в аутдорі в кінці жовтня. Рекомендоване освітлення 400-600 Ватт Днат. Горщики - 10-15 літрів.

Смак і ефект конопель Kalashnikova

Чудові відтінки стиглого червоного грейпфрута заповнять весь простір кімнати, в якій растаман вирішиться скришити в пил сухі і проліковані суцвіття стрейна. Маслянистий і м'який дим подарує заспокійливий "стоун" ефект і дозволить відпочити від важкого дня.

Медичні характеристики конопель Kalashnikova

У терапевтичних цілях використовують екстракти, приготовані на основі сухих шишок. Їх застосовують як знеболюючий, заспокійливий і як засіб, що стимулює апетит і піднімає настрій.