Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06911
Цвітіння в 9 тижнів дозволяє коноплярам замовити насіння конопель цього сорту для культивації як в Indoor, так і на вулиці. Канабіс володіє всіма зовнішніми особливостями Куша.
Показать все Свернуть

K-Train feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Trainwreck x OG Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
справляє потужний наркотичний вплив на тіло
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание K-Train feminised Ganja Seeds

K-Train feminised - це дуже потужний штам індіки, який легко вирощується в будь-яких умовах. Цвітіння в 9 тижнів дозволяє коноплярам замовити насіння конопель цього сорту для культивації як в Indoor, так і на вулиці. Канабіс володіє всіма зовнішніми особливостями Куша - середній по висоті кущ з типово-розмашистими сильними гілками, великими листками і тугими за структурою бутонами. Культура невибаглива в процесі гровінга і здатна пробачити недосвідченому ботаніку дрібні помилки.

Походження конопель K-Train

Створюючи даний гібрид, фахівці вирішили схрестити відомий Trainwreck з оригінальним OG Kush. Результат перевершив всі очікування, хоча потрібен деякий час на стабілізацію Стрейна.

Вирощування конопель K-Train

Цей фемінізований гібрид потребує просторих теплих умовах з досить інтенсивним освітленням, а також йому необхідний хороший обдув за допомогою встановленого в боксі вентилятора. Широке листя не дозволить нижнім суцвіттям отримати потрібну кількість світла, тому якщо гровер не застосовує будь-які техніки, рекомендується використовувати додаткові лампи з боків рослини. Особливу увагу потрібно приділити вологості повітря на останніх тижнях цвітіння.

Порада! Щоб запах канабісу не видав стороннім улюблене хобі, рекомендується своєчасно оснастити гроубокс вугільним фільтром.

Аромат і ефект конопель K-Train

Пахощі висушених шишок наповнені солодкими нотами. У смаку м'якого диму розкриваються відтінки землистості і мускусу. Високий рівень ТГК в 23% надає потужний наркотичний вплив на тіло, повністю розслабляючи його. Тривале перебування в стані релаксу дозволяє повноцінно відпочити після складного трудового дня або розумової перевтоми.

Медичне застосування конопель K-Train

Марихуана K-Train не використовується в лікарських цілях.