Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06897
Це насіння конопель підходить виключно для Indoor, оскільки затягнутий період цвітіння триває близько 95 днів. Кущ виростає високим і статним, листя світло-зелене, довгасте.
Показать все Свернуть

Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Colombia, Haze, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
більше 12 тижнів
Генетика:
Mexica x Colombia x Thai x Jamaica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Невідомо
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
настрій миттєво поліпшується до максимуму, з'являється бажання творити
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт Haze - це представник сатіви. Ці насіння конопель підходять виключно для Indoor, оскільки затягнутий період цвітіння триває близько 95 днів. Кущ виростає високим і статним, листя світло-зелене, довгасте. Суцвіття великі, але витягнуті і мають не щільну пухнасту структуру. У початківців ботаніків даний Стрейн може викликати труднощі в процесі культивації, оскільки буде потрібно контролювати зріст культури за допомогою застосування різних технік.

Походження конопель Haze

Представлений штам вперше з'явився на ринку в 1970-х роках. В основі генетики оригінального «Хейз» лежить чарівна суміш з колумбійських, мексиканських, тайських і ямайських сортів. Даний гібрид повністю стабілізовано, а насіння канабісу демонструють високий відсоток схожості.

Вирощування конопель Haze

Рослина Haze любить простір, тому ботаніку необхідно подбати про високий гроубокс. Шляхом загинання, підрізування або укладанням растіхи під сітку, конопляр зможе регулювати висоту культури. Растішка виділяє помітний конопляний запах в період цвітіння, тому слід своєчасно встановити в боксі вугільний фільтр. Збільшити загальну продуктивність допоможе метод клонування.

Аромат і ефект конопель Haze

Пахощі пролікованих сухих шишок даного Стрейна нагадують якісний липкий гашиш. Вплив вкрай тривалий і сильний. Одна затяжка здатна справити неймовірно піднесену дію, настрій миттєво поліпшується до максимуму, з'являється бажання творити, вести рухливий спосіб життя, прокидається товариськість і любов до життя.

Медичне застосування конопель Haze

Цей штам активно використовують в лікарських цілях. Марихуана чудово допомагає при епілепсії, справляється із запущеною депресією, нервовим виснаженням, хронічною втомою і необгрунтованими нападами тривоги.