Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0932
Стрейн утворює цілий килим чарівних грибів, не залишаючи вільного жодного шматочка грунту. Перша і друга хвиля є найбільш врожайними.
Показать все Свернуть

Hawaii

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psylocybe Cubensis Hawaii
Вирощування:
стійкий до різного роду цвілевих заражень і має високу швидкість захоплення субстрату
Ефект:
ейфорія, яскрава візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Hawaii

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Psilocybe Сubensis Hawaii - поширений і невибагливий штам. Він спокійно реагує на підвищені температури і дозволить мікологові виростити воістину чудовий урожай.

Штам стійкий до різного роду цвілевих заражень і має високу швидкість захоплення субстрату. На субстратном блоці утворюється величезна кількість грибних тіл відмінних за розміром. Близько 20% хвилі так і не встигнуть розвинутися до кінця. Такі «початки» слід видаляти при зборі врожаю, не сподіваючись на продовження зростання.

Опис зовнішнього вигляду Hawaii

Hawaii утворює дуже красиві тіла. Ніжки дуже важкі і м'ясисті, а розмір капелюшків варіюються від 20 до 75 мм в діаметрі. Поверхня парасольки світло-коричнева. Стовбур змінює свій колір з білого, до світло-жовтого. Зябра світло сірі, а до харвесту набувають чорного забарвлення. Хороша продуктивність дає можливість етноботаніку виготовити власні спорові відбитки псилоцибінових грибів.

Стрейн утворює цілий килим чарівних грибів, не залишаючи вільним жодного шматочка грунту. Перша і друга хвиля є найбільш врожайними.

Походження стрейна Hawaii

Вперше штам виявлений на Гавайських островах. Перший споровий відбиток проданий компанією «PES», яка протягом багатьох років селекціонувала різні види ентеогенов.

Основа для міцелію Hawaii

Hawaii дуже агресивно захоплює субстрат в широкому діапазоні показників температури. Він прекрасно себе почуває на пшениці, а також сіні, вівсі, житі і канарковому насінні. Щоб збільшити психоактивність, мікологи додають до поживної суміші гній.

Вихід готового продукту Hawaii

"Гаваї" средньоврожайний представник світу «чарівних грибів». З літра міцелію етноботанік зніме до 280 грам сирих плодових тіл. Такої кількості йому вистачить на 7-10 повноцінних подорожей. Якщо Гроверу захочеться отримати великий урожай, то можна скористатися технікою вирощування кубенсісів в монотубі. Один грибний блок вагою 3-4 кілограми може принести 600-800 грам сирих тіл тільки з однієї хвилі.

Температура колонізації і плодоношення Hawaii

Psilocybe Сubensis Hawaii колонізує субстрат в рекордні терміни. Температура захоплення зерна повинна бути + 25-30 градусів за Цельсієм в повній темряві. Міцелій повністю охопить поживну основу за 7-12 днів від інокуляції. Якщо заростання відбуватиметься частковими спалахами, то рекомендується гарненько перетрусити банки, щоб міцелій потрапив на незахоплену ділянку.

Плодоносить до 5 разів при + 22-25 градусах за Цельсієм. Найбільш урожайними вважаються перші дві. Четверта і п'ята порадує початківця "Шрумера" декількома великими плодовими тілами.

Ефект Hawaii

"Гаваї" відноситься до «м'яких і добрих» грибів. Вживаючи їх, мандрівник не помітить, як відкриються двері в інші світи, а простір наповниться неймовірними візерунками, які ведуть за собою. Всі почуття загостряться: неповторний звук, а кольори наповняться глибокими відтінками. Час і простір перестануть існувати як змінні, необхідні для сприйняття дійсності. Відчуття нудоти швидко перетвориться в вогненний жар, який подібно дракону спопелить всю нерішучість і зітре в порошок емоційні нерозв'язності і протиріччя, дозволивши повністю віддатися почуттю повної Єдності з Всесвітом.

Відповідально підійшовши до «церемонії», мандрівники отримають відповіді на хвилюючі людський розум питання, і переймуться знанням природи речей. Шамани і досвідчені мандрівники рекомендують вживати відвар натщесерце.

Початкове дозування для знайомства становить 2 г. на людину. Якщо психонавт свідомо готовий до глибокого занурення, то починають з 3 г., а 5-6 грам подарують тривалу і незабутню подорож, яка повністю змінить життя.