Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08020
Якщо мрієте про стабільний багатий врожай високої якості без зайвих зусиль і витрат часу, то відмінним рішенням буде купити гроубокс. Ця коробка бере на себе відповідальність за культивацію марихуани, звільняючи коноплярів від будь-яких турбот.
Показать все Свернуть

Гроубокс Джин 2900x1400x2000

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Каркас:
хромированные балки
Модель:
Джин
Габаритные размеры мм.(Ширина/Глубина/Высота):
2900x1400x2000
Гарантия:
12 месяцев
Вентиляционные рукава:
12
Вентиляционный рукав диаметр:
150
Чехол:
Гроутент
Вместительность горшков:
32
9 410 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Гроубокс Джин 2900x1400x2000

Якщо мрієте про стабільний багатий врожай високої якості без зайвих зусиль і витрат часу, то відмінним рішенням буде купити гроубокс. Ця коробка бере на себе відповідальність за культивацію марихуани, звільняючи вас від будь-яких турбот. Наприклад, підтриманням оптимального мікроклімату займається сам бокс навіть без додаткового обладнання. Якщо гровер зовсім хоче заледачити, то в будь-який момент він зможе докупити це обладнання і спокійно чекати харвест.

Розбірний каркас боксу складається з алюмінієвих планок, він дуже міцний і легкий. Його можна зібрати і розібрати за кілька хвилин, в обох станах конструкція не займає багато місця, тому її просто переміщати і зберігати. На каркас натягується гроутент - спеціальна тканина з дверцятами для входу і вікном для спостереження за стрейном. Вона не пропускає повітря, вологу, запах і пил, забезпечуючи повну герметичність. Усередині тент покритий світловідбивачами, які покращують освітлення, вибирають з нього більше користі завдяки тому, що світловий потік досягає навіть важкодоступних частин рослини.

Купіть гроубокс і отримаєте в подарунок щедрий харвест конопель!