Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08095
​Переваги агрополотна для культивації марихуани давно визнали коноплярі, тому ми пропонуємо купити горщик з цього матеріалу на 20 літрів.
Показать все Свернуть

Агротекстильний горщик 20 л

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Объем:
20 л
Размеры:
31х31
54 грн.
46 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Агротекстильний горщик 20 л

Переваги агрополотна для культивації марихуани давно визнали коноплярі, тому ми пропонуємо купити горщик з цього матеріалу на 20 літрів. Керамічні та пластикові контейнери заважають корінню вільно розвиватися як у природному середовищі, на відміну від текстильного. Якщо зробити так, щоб кореневій системі нічого не заважало, то і надземна частина конопель буде відчувати себе краще, зеленої маси додасться, шишки дозріють швидше, а сама рослина стане міцнішою і стійкішою.

Агротекстиль якісно відводить вологу від кореневої системи, однак залишає оптимальну для здорового розвитку кількість рідини, не висушуючи грунт. Це справжній подарунок для початківців гроверів. Тепер вони не зможуть залити растішки навіть при надмірному поливі: все зайве стече.

Структура матеріалу запобігає розмноженню мікроорганізмів, появі грибка і цвілі. Для збереження марихуани не доведеться користуватися хімікатами, які шкодять готовому продукту і здоров'ю самого конопляра. Агрополотно щільне, його складно буде порвати, а від ударів і інших пошкоджень він не зламається.