Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08094
При вирощуванні конопель в домашніх умовах рослині потрібен якийсь контейнер, в якості якого рекомендуємо купити горщик для канабісу на 15 літрів.
Показать все Свернуть

Агротекстильний горщик 15 л

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Объем:
15 л
Размеры:
28х28
45 грн.
38 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Агротекстильний горщик 15 л

При вирощуванні конопель в домашніх умовах рослині потрібен якийсь контейнер, в якості якого рекомендуємо купити горщик для канабісу на 15 літрів. Він виготовлений з одношарової тканини під назвою «агрополотно». Цей матеріал пропускає повітря і рідини, залишаючи в грунті тільки ту кількість вологи, яка потрібна марихуані для здорового і стабільного розвитку. У тканинного контейнера немає жорстких стінок, коренева система розташовується в землі максимально вільно. Завдяки цьому зростання коренів нічого не стримує. Зі здоровими і розгалуженими корінцями та надземною частиною конопля стає все кращою. Крім цього, текстильний матеріал не завдає шкоди рослині при нагріванні, не виділяє шкідливих елементів. Падінь і пошкоджень не боїться.

Купити горщик 28х28 см можна для культивації як цілих конопляних кущів, так і звичайної розсади. Дуже зручно починати гровінг в теплому приміщенні до настання сезону культивування, а навесні або влітку висаджувати у відкритий грунт невеликий відросток. Тим самим ви заощадите час на проходження перших етапів життя канабісу та отримаєте аутдорний урожай раніше.