Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08093
Якщо ви збираєтеся вирощувати невеликий сорт марихуани, то рекомендуємо купити горщик на 10 літрів. У міру розвитку конопель можна пересадити її в горщик побільше.
Показать все Свернуть

Агротекстильний горщик 10 л

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Объем:
10 л
Размеры:
24х24
39 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Агротекстильний горщик 10 л

Якщо ви збираєтеся вирощувати невеликий сорт марихуани, то рекомендуємо купити горщик на 10 літрів. Також настільки компактну ємність можна використовувати як тимчасовий варіант для висадки пророщеного насіння і отримання невеликих паростків. У міру розвитку конопель можна пересадити їх в горщик побільше.

Спеціальне полотно пропускає повітря і позбавляється від зайвої вологи, зберігаючи грунт вологим в оптимальному ступені. Коренева система завдяки особливостям тканини може розвиватися, як у природному середовищі. Контейнери з пластика і інших матеріалів стримують розвиток і розширення коренів, через це вся рослина страждає. Агрополотно такого не допускає, воно дбає про стрейна.

Вільний повітрообмін запобігає виникненню грибків або цвілі на поверхні грунту або біогумусу. Коріння не гниє навіть у випадках з переливом або при надто регулярному поливі. Крім цього, можна бути впевненими в безпеці контейнера. Якщо пластиковий та інші горщики бояться ушкоджень, ламаються, дряпаються, то з тканинним нічого не трапиться. Він може порізатися, але для цього потрібно постаратися.