Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1615
Насіння конопель G-13 feminised підходять для вирощування у відкритому грунті і в домашніх оранжереях. Гілляста структура куща дозволяє застосовувати для культивації техніку SCROG і SOG.
Показать все Свернуть

G-13 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica Genetics
Тип:
Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
безтурботний, прибиваючий до дивану "стоун"
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание G-13 feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель G-13 feminised - відмінний гібрид від українського сідбанка Ganja seeds. Сходи формують стійкі до погодних «капризів» рослини з довгими бічними гілками, на яких утворюються щільної структури шишки. Центральна кола до кінця життєвого циклу починає гнутися під власною вагою і вимагає своєчасної підв'язки або підпори. Переважання індічних генів позначається на зовнішніх ознаках куща: широке листя, кущистість, компактний розмір і надзвичайно тугі суцвіття.

Під час цвітіння рослини виділяють приємний аромат соснового лісу, і свіжої м'яти. Запах досить їдкий і без вугільного фільтра не обійтися. Рівень ТГК досягає 25%.

Родовід конопель G-13

Насіння конопель G-13 вперше було виведено на території штату Міссісіпі. Ходять чутки, що штам розроблявся і поліпшувався в секретних військових лабораторіях США. Для отримання гібрида була задіяна генетика добірних сортів індики і сатіви. Спочатку стрейн намагалися адаптувати виключно для медичних цілей, але на практиці він виявився не тільки неймовірно потужним знеболюючим, але і досить врожайним, що звернуло на нього увагу комерційних садівників.

Особливості вирощування конопель G-13

Насіння конопель G-13 feminised підходить для вирощування у відкритому грунті і в домашніх оранжереях. Гілляста структура куща дозволяє застосовувати для культивації техніку SCROG і SOG. Тримаючи материнську рослину на вегетативної стадії, гровер зможе постійно мати доступ до клонів і в кілька разів збільшити врожайність.

Компактність рослин дає можливість вирощувати їх в скромних гроубокса, а на вулиці плантацію можна замаскувати у високій траві. Розвинена коренева система куща вимагає місткий горщик в 7-12 літрів. Забезпечивши паросткам високопоживний субстрат, гровер зможе забути про добрива на стадії вегетативного росту. В якості поживного грунту підходить суміш зі збагаченої азотом, фосфором і калієм землі, з додаванням частини вермикуліту і кокосового волокна. Такий грунт має пористу структуру, що дозволяє кореневим ниткам безперешкодно розростатися і засвоювати живильні елементи.

Як підгодівлю на стадії цвітіння, рекомендується використовувати органічні "компоти" на основі кінського гною або компостного грунту.

З огляду на переважання індічних генів, досвідчені гровер рекомендують знизити рівень вологості в останні два тижні і обмежити полив.

Рекомендоване світло: 400-600 Ватт. За оптимальних умов культура обдарує уважного садівника 400-500 грамами з одного квадратного метра в індорі і до 500 г з одного куща в аутдорі.

Смак і ефект конопель G-13

Сухі подрібнені суцвіття наповнять простір чудовим ароматом польових трав з відтінками фруктів і морозної м'яти. Густий дим залишає солодко-ментоловий післясмак і дарує безтурботний, прибиваючий до дивану "стоун". Хід думок сповільнюється, а м'язи розслабляються, дозволяючи зануритися в творчий стан буття.

Медичні характеристики конопель G-13

Терапевтичний потенціал екстракту і сухих суцвіть сорту, дає можливість швидко усунути больові симптоми різного походження. Культура призначається для виведення з глибокої депресії і нормалізує сон. Часто використовують G13 при:

  • стресах;
  • нарколепсії;
  • втраті апетиту і нападах нудоти.

У нашому магазині можна купити елітне насіння конопель від сідбанка Ganja seeds. Всі товари відправляються в фірмових упаковках, що перешкоджають пошкодження насіннєвого матеріалу при транспортуванні.