Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08096
Гроубокс без світловідбивачів приносить марихуані набагато менше користі, тому для отримання здорових рослин і щедрого харвесту рекомендуємо купити фольгований відбивач.
Показать все Свернуть

Фольгований відбивач

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Ширина руголна:
1 метр
Толщина:
3 мм, 4 мм, 5 мм, 8 мм, 10 мм
40 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Фольгований відбивач

Гроубокс без світловідбивачів приносить марихуані набагато менше користі, тому для отримання здорових рослин і щедрого харвесту рекомендуємо купити фольгований відбивач. Він потрібний не тільки для направлення світлового потоку в важкодоступні частини рослини, але і для забезпечення термоізоляції, підтримки мікроклімату. Можна сказати, гроубокс стає своєрідним термосом, що зберігає тепло. Матеріал, з якого виготовлений відбивач, екологічно чистий і безпечний для канабісу та коноплярів. Він не виділяє шкідливі речовини навіть при нагріванні.

З обох сторін відбивач покривається нетканою і незшитою фольгою, що додає йому міцності. Внутрішня частина відіграє роль наповнювача, який має пароізоляційні властивості. Вона знаходиться між двома шарами фольги. Це допомагає не затримувати рідину всередині світловідбиваючого покриття. Якість термоізоляції можна довести тим, що таке покриття використовується під час будівництва або ремонту. Якщо вже житлові приміщення покриття здатне захистити, то бокс тим більше збереже тепло. При наявності отворів в гроубоксі можна закрити їх відбивачем.