Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06848
Насіння канабісу цього Стрейна вельми популярне завдяки гідній врожайності сорту при відносній невибагливості.
Показать все Свернуть

Flowerbomb Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Green Crack x OG Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Flowerbomb Kush feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Flowerbomb Kush радує сходами з домінуючою в генотипі indica. Гібрид може вирощуватися в приміщенні (де рослинам потрібен час цвітіння ± 56 днів) і на відкритому повітрі. Насіння канабісу цього Стрейна вельми популярне завдяки гідній врожайності сорту при відносній невибагливості. Гнучким рослинам з довгими гілками, які витягуються практично нарівні з основною колою, характерне велике листя, насиченого темно-зеленого кольору з чорним відтінком. Бутони неправильної форми (часто нагадують суцвіття властиві сатіві - лисий хвіст), з дуже великими чашечками. Шишки компактні, але надзвичайно щільні і важкі. Бошки і велика частина зеленої листяної маси щедро посипані кристальними трихомами до кінця фази цвітіння. Урожай не найбільший, однак завжди забійний по силі та аромату.

Походження конопель Flowerbomb Kush

Генетика Flowerbomb Kush feminised складається на 70% з індіки і 30% сатіви. Штам був виведений в процесі успішно виконаного кросу чудового Green Crack з найпопулярнішим OG Kush.

Вирощування конопель Flowerbomb Kush

Середньої висоти рослини мають відстань між вузлами в 8-10 сантиметрів. Стадія цвітіння займає близько 8 повноцінних тижнів. В умовах вулиці растішки виростають більшими, ніж в домашньому гроубоксі, тому при належній увазі гровера, один кущ може принести більше 1 кілограма висушених, доглянутих бутонів.

Важливо! Стрейн чудово росте при середньому рівні електропровідності (ЄС). Коноплярі можуть сміливо культивувати цю культуру на гідропонній установці, але варто відзначити, що смакоароматичні якості марихуани, вирощеної в грунті набагато краще.

Аромат і ефект конопель Flowerbomb Kush

Смолиста травичка має землистий аромат моху. Після проліковки уловлюються класичні кушеві ноти з фруктовим відтінком. Вплив потужний і складний. Значна частина індіки моментально б'є по тілу, позбавляючи здатності повноцінно пересуватися, а сатівна частка впливає на розумове сприйняття навколишнього простору. Ідеальним варіантом для вживання такого стаффа стане спокійне затишне місце, де після видиху густого диму курець може комфортно розміститися і зануритися у надихаючий вільний політ думок.

Медичне застосування конопель Flowerbomb Kush

Гібрид не знайшов свого місця в терапевтичному списку конопель, однак марихуана дарує якісний повноцінний сон і пробуджує апетит.