Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08079
Прожектор на світлодіодах відрізняється економічністю і ефективністю, його використовують при вирощуванні марихуани в темному приміщенні в якості досвітки.
Показать все Свернуть

Фітопрожектор ЛЮКС 30 Вт

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Модель:
ЛЮКС
Гарантия:
12 месяцев
Мощность:
30 Ватт
Рабочее напряжение:
120-260 Вольт
Спектр:
Полный спектр Full Spectrum: 380~840 nm
Подключение:
Провод 1.8 метра, вилка
Номинальная частота:
50/60 Гц
Срок службы:
50000 часов
Световой поток ЛМ.:
3000
Аналог лампы ДНаТ, Ватт:
Потребление электричества в 4 раз меньше
Корпус:
Алюминий
Габаритные размеры, мм:
180х220
730 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Фітопрожектор ЛЮКС 30 Вт

Прожектор на світлодіодах відрізняється економічністю і ефективністю, його використовують при вирощуванні марихуани в темному приміщенні в якості досвітки. Світловий голод з'являється при культивації в північній стороні будівлі, куди надходить мало сонячних променів та інших місцях. Спеціальний фітоспектр насичує растішки світловою енергією, а червоний і синій допомагають травичці швидше рости і приносити більше плодів.

Корпус з алюмінію захищений від вологи, дрібних частинок пилу і має рівень захисту IP65. Якщо ви купите фітолампу, то захистите канабіс від перегріву, так як вона, на відміну від інших джерел світла, не розжарюється завдяки світлодіодам. За рахунок цієї переваги світильник можна встановити близько до рослини без остраху обпалити зелену масу. Гроверу також не доведеться враховувати тепло лампи при визначенні температурного режиму та мікроклімату. Газорозрядні джерела світла мають гази, які можуть завдати шкоди людині. Світлодіодна фітолампа повністю безпечна. Від газорозрядних цю лампу відрізняє і економічність: вона споживає в 4 рази менше електроенергії, ніж ДНаТ.