Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08062
​Першими цю технологію випробували представники американського космічного агентства NASA. На Міжнародній космічній станції в невагомості виростили овочі, які спробували троє астронавтів.
Показать все Свернуть

Фітолампа Nano Space 45 Вт

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Китай
Модель:
Nano Space
Гарантия:
12 месяцев
Мощность:
45 Ватт
Рабочее напряжение:
120-260 Вольт
Спектр:
Полный спектр Full Spectrum: 400-700 nm
Подключение:
Цоколь Е27
Номинальная частота:
50/60 Гц
Срок службы:
50000 часов
Световой поток ЛМ.:
3500
Аналог лампы ДНаТ, Ватт:
Потребление электричества в 10 раз меньше
1 320 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Фітолампа Nano Space 45 Вт

Вперше цю технологію випробували представники американського космічного агентства NASA. На Міжнародній космічній станції в невагомості виростили овочі, які спробували троє астронавтів. Ніяких відмінностей між продуктами з Землі і з космосу космонавти не знайшли. Все це говорить про космічне походження фітолампи і про її позитивний вплив на різні культури.

На нашій планеті їй теж знайшли застосування. Світильник використовують для вирощування конопель в замкнутому просторі, куди не проникає сонячне світло. Це джерело світла краще за інших за рахунок встановлених світлодіодів. Малятка ефективні, не споживають багато енергії і довго служать. Наприклад, газорозрядні і галогенові лампи витрачають в рази більше електрики. Купити фітолампи можна хоча б через їх надійність. При безперервному світлі вона пропрацює приблизно 50 000 годин. Такого терміну служби можна домогтися, якщо захищати світильник від попадання всередину рідин і від підвищеного рівня вологості, так як у неї немає вологозахисного корпусу. Якщо використовувати лампу акуратно і дбайливо, то вона ще попрацює у ваших онуків!