Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06721
За період затягнутого цвітіння (до 70 діб), рослина в outdoor здатна подарувати до 3 кілограм захоплюючих дух бутонів. У indoor невелика плантація площею 1м принесе гроверу 600-700 грам.
Показать все Свернуть

Blue Gelato 41 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Thin Mint Girl Scout Cookies x Sunset Sherbert
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
наркотичний релакс, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Blue Gelato 41 feminised Ganja Seeds

Насіння канабісу Blue Gelato 41 feminised є сенсаційно-новим, чорничним супер-стрейном від сідбанка Ganja Seeds. Велика частина рослин цього сорту відрізняються цікавим фенотипом (кущі формують синьо-фіолетові суцвіття). Всі бутони без винятку рясно вкриті смолою і виділяють солодкий і землисто-цитрусовий аромат. За період затягнутого цвітіння (до 70 діб), рослина в outdoor здатна подарувати до 3 кілограм захоплюючих дух бутонів. У indoor невелика плантація площею 1м принесе гроверу 600-700 грам.

Походження конопель Blue Gelato 41

Фемінізований сорт Blue Gelato 41 створений фахівцями шляхом схрещування знаменитого Blueberry, Thin Mint Girl Scout Cookies і Sunset Sherbert. В результаті кросу вийшов гібрид, генотип якого на 60% складається з indica і 40% sativa.

Вирощування конопель Blue Gelato 41

У природному середовищі растішка може досягати 2 метрів у висоту, а в закритому приміщенні канабіс не перевищує півтора метра. Якщо оцінювати складність культивації за шкалою від 1 до 5, то примхливість цього штаму можна оцінити на 3. Зовсім недосвідченим коноплярам не варто розглядати цей варіант для першого самостійного грову. Чутливість рослин до підвищеної вологості не дозволяє повноцінно довести процес до харвесту в теплиці. Щоб підвищити врожайність, ботаніку слід застосувати на практиці перевірену техніку збільшення продуктивності (з мінімальним або високим рівнем стресу). Дана культура може утримуватися довгий час на стадії вегетації, чудово піддаючись методу клонування.

Аромат і ефект конопель Blue Gelato 41

Стафф заворожує приємними солодкуватими пахощами з відтінком апельсина і вологої землі. Травка швидко занурить в басейн потужного, але спокійного психоделічного задоволення. Марихуана з легкістю усуне біль, замінивши її чистою радістю на тлі загальної розслабленості. Вплив можна назвати в більшій мірі п'янким, однак при цьому у курця присутня ясність розуму і позитивне сприйняття навколишньої дійсності.

Медичне застосування конопель Blue Gelato 41

Показник каннабідіола в сухій речовині досягає позначки в 0,6 відсотка, що дозволяє успішно використовувати марихуану в лікарських цілях. Представлений штам є частим гостем в аптечці людей з розладом сну і апетиту. Екстракти вживаються в комплексній терапії астми, глаукоми і підвищеної нервозності.