Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08092
Купити біогумус - значить забезпечити рослину мінералами і вітамінами в повній мірі. Вам не доведеться використовувати хімічні добрива, що псують смак і якість готового продукту.
Показать все Свернуть

Біогумус сухий 10 кг

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
100 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Біогумус сухий 10 кг

Купити біогумус - значить забезпечити рослину мінералами і вітамінами в повній мірі. Вам не доведеться використовувати хімічні добрива, що псують смак і якість готового продукту. Представлене екодобриво захищає канабіс від грибків і шкідливих комах, так що застосування небезпечних отрутохімікатів теж відкладається на невизначений термін.

На виході шишки виходять здоровими і нешкідливими. У складі біогумусу є особливі ферменти органічного походження, які також присутні в чорноземі. Це хітинази і актіномецети, які є натуральними антибіотиками, що вбивають яйця гельмінтів, грибні спори, які позбавляють від комах і виконують інші корисні функції.

Легке добриво рятує кореневу систему від зайвої вологи, проте саме від зайвої. Корінці отримують оптимальну кількість рідини для здорового і активного розвитку, сухими їх ніхто не залишає. В результаті коріння не загниває від постійного перебування у вологому середовищі, і не псується від пересихання. Своїми силами ви зможете досягти відмінних результатів, тому вам просто необхідно купити біогумус.