Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03785
Структуру куща відрізняють міцні і довгі бічні гілки і могутня центральна кола, здатна до харвесту перетворитися на суцільну шишку гігантських розмірів. Запах під час цвітіння сильний, але приємний.
Показать все Свернуть

Auto Mamba Negra feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Mamba Negra x Auto Tangie
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Подарує хвилю щастя і радості, ейфорію змінить заспокійливий стоун. Він подарує заспокоєння і розслабить тіло
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Mamba Negra feminised Ganja Seeds

Auto Mamba Negra - фемінізований, ідеально збалансований сатіва-індічний гібрид від селекціонерів Ganja seeds. Рослини повністю дозрівають за 70 днів від насіння і порадують чудовим урожаєм смолистих шишок з високими смакоароматичними характеристиками. Кущі легко протистоять епідемії цвілі і не бояться різких перепадів температур. Сильні пориви вітру, зливи і затяжні періоди посухи не завадять кущику дозріти і повністю розкрити свій потенціал. Якщо і існують невибагливі сорти, які підходять новачкам для першого гров, то перший в їхньому списку auto Mamba Negra fem.

Структуру куща відрізняють міцні і довгі бічні гілки і могутня центральна кола, здатна до харвесту перетворитися на суцільну шишку гігантських розмірів. Висота рослин рідко перевищує 100 сантиметрів. Запах під час цвітіння сильний, але приємний. У букеті змішалися цитрусові інтонації, обрамлені спеціями і ладаном.

Родовід конопель Mamba Negra

Насіння коноплі було отримане шляхом схрещування оригінального клону Mamba Negra з загадковим і психоактивним auto Tangie. Одержаний гібрид успадкував міць і врожайність своїх батьків, проявивши прекрасну смакоароматичну композицію. ТГК - 18-20%

Особливості вирощування конопель Mamba Negra

Оптимізоване для індора насіння конопель продемонструвало відмінний результат в умовах відкритого грунту. Невисокий зріст дозволяє маскувати плантацію у високій траві і серед зростаючих низькорослих чагарників. Розсаду на вулиці висаджують в заздалегідь підготовлені лунки, наповнені живильним грунтом, змішаним з вермикулітом і кокосовою стружкою.

У гроубоксі рекомендується встановити лампу від 250 Ватт Днат і вирощувати стрейн технікою SCROG (Сітка) в горщиках обсягом від 7-10 літрів. При таких умовах можна розраховувати на 340-450 грам з одного квадратного метра або до 70 грам з одного куща. З огляду на автоквітучі властивості гібрида, гровер зможе зібрати до 4 врожаїв за один сезон в аутдорі.

Смак і ефект конопель Mamba Negra

Чарівний аромат цитруса і прянощів наповнить все приміщення, в якому буде надламана суха пролікована шишка. З першої затяжки тягучий і насичений маслами дим подарує хвилю щастя і радості. Через деякий час, ейфорію змінить заспокійливий стоун. Він подарує заспокоєння і розслабить тіло.

Медичні властивості конопель Mamba Negra

Насіння конопель подарує не тільки прекрасний урожай, що допомагає розслабитися і відпочити від щоденних турбот, але і справжні ліки від багатьох недуг. Екстракти марихуани використовують для усунення больових симптомів, різного походження, а також як засіб від безсоння, нудоти і при втраті апетиту.

У магазині можна купити елітне насіння конопель у фірмовій упаковці. що гарантує збереження насіннєвого матеріалу при транспортуванні.