Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06042
Елітне насіння конопель auto Kuyrdak feminised були отримані генетиками шляхом схрещування знаменитого на весь світ сортів Santa Maria і Lowryder. Одержаний гібрид ввібрав в себе тільки позитивні сторони батьківських ліній.
Показать все Свернуть

Auto Kuyrdak feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Lowryder
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Santa Maria x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує незворушний спокій розуму і чарівну тілесну розслабленість
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Kuyrdak feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель auto Kuyrdak - прекрасний посадковий матеріал від генетиків сідбанка BangSeeds. Сходи гібрида в короткий проміжок часу перетворяться в компактні пухнасті кущики з великою кількістю листя повністю покритою блискучими трихоми. Бічні гілки практично досягають рівня центральної коли, що гарантує рівномірне сприйняття потоків світла і, відповідно, однакові за розміром бутони на всіх гілках. Стрейн може злегка вередувати при переливах, а також не любить різких перепадів температури. Він рекомендований гроверами, які вже мають досвід в культивації канабісу, однак, якщо у початківця садівника досить хороша теоретична база, то він також може купити насіння конопель auto Kuyrdak feminised для першого гров.

Життєвий цикл рослин становить 10-12 тижнів від розсади до харвесту. Цвітіння супроводжується класичними інтонаціями вологої деревини, а в кінці фазису цвітіння можна відчути ледь вловимі відтінки польових трав.

У висоту кущі досягають 40 сантиметрів в умовах гроурума, що дозволяє культивувати їх у системних блоках і невеликих тумбочках. На вулиці рослини можуть витягнутися до 60-80 сантиметрів.

Походження конопель Kuyrdak

Елітне насіння конопель auto Kuyrdak feminised були отримані генетиками шляхом схрещування знаменитого на весь світ сортів Santa Maria і Lowryder. Одержаний гібрид ввібрав в себе тільки позитивні сторони батьківських ліній: високий імунітет до цвілі, прекрасний зовнішній вигляд і відмінний ефект. Концентрація тетрагідроканнабінола становить 17%.

Особливості вирощування конопель Kuyrdak

"Горіхи" цього стрейну, перед висадкою в грунт, рекомендується замочити в склянці з водою на 12-24 години і проростити між двома вологими ватними дисками. У відкритий грунт сорт висаджують зміцнілою розсадою в заздалегідь підготовлені лунки, наповнені живильним субстратом на основі кокосового волокна, збагаченої землі і крупного перліту в рівних пропорціях. Ямки слід викопувати від 10 літрів. В таких умовах штам зможе повністю розкрити свій потенціал врожайності і нагородити гровера чудовим урожаєм смолистих бутонів.

У домашньому гроурумі, в якості ємностей для вирощування, згодяться горщики від 5 літрів і більше. Оптимальне освітлення - від 150 ват Днат. Також хороших результатів можна домогтися і за допомогою ЕСЛ або ЛЕД освітленню.

Удобрювати автоквітучі сорти рекомендується тільки після 40-го дня життя. До цього моменту рослинам цілком вистачить поживних елементів, що знаходяться в субстраті.

Урожайність представленої культури сягає 500 грам з одного квадратного метра.

Аромат і ефект конопель Kuyrdak

Ароматична палітра сухих суцвіть наповнена безліччю загадкових відтінків. Більш виразно в запаху розпізнається квіткові пахощі. Одна затяжка приємного на смак диму подарує незворушний спокій розуму і чарівну тілесну розслабленість. Думки знайдуть легкість і поступово припинять метушливе блукання.

Медичне застосування конопель Kuyrdak

Цей сорт не є медичним, однак може бути використаний в терапії як релаксант.