Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06036
Насіння конопель цього сорту, перед висадкою в грунт, замочують і пророщують. Дана процедура дозволяє домогтися стовідсоткової схожості "горіхів". Цей сорт канабісу однаково добре підходить для вирощування у відкритому грунті і в умовах домашньої оранжереї.
Показать все Свернуть

Auto Irtysh feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Bubble Gum x Ruderealis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує запаморочливу ейфорію, що супроводжується шаленої радістю
Упаковок:
Насінь:
44 грн.

Описание Auto Irtysh feminised Bang Seeds

Auto Irtysh feminised - ще одна перлина сідбанка BangSeeds. Гібрид відрізняється високою врожайністю і прекрасними смакоароматичними якостями. Рослини формують кілька невеликих бічних гілок і величну центральну колу, якої до кінця життєвого циклу може знадобитися підв'язка або підпора. Запах дивовижних тропічних фруктів буде супроводжувати весь уикл цвітіння. Якщо планується вирощувати більше трьох кущів в кімнаті, то рекомендується оснастити гроурум хорошою вентиляцією, оснащеної вугільним фільтром.

Цвітіння триває 10-12 тижнів, а висота кущів рідко перевищує 100 сантиметрів в гроубоксі. На вулиці культура може дотягуватися до 120-130 см.

Фемінізовані насіння конопель автоквітучих стрейнів, безсумнівно, мають перевагу перед "горіхами" фотоперіодних штамів. З них гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які переходять у фазу цвітіння незалежно від тривалості світлового дня.

Походження конопель Irtysh

Елітне насіння конопель auto Irtysh feminised - відмінний посівний матеріал, який був отриманий селекціонерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого на весь світ чемпіона відомих конкурсів, присвячених канабіс культурі Bubble Gum з добірним Рудералісом. Ruderalis нагородив гібрид незворушністю перед погодними примхами, а також автоквітучими ознаками.

Особливості вирощування конопель Irtysh

Насіння конопель цього сорту, перед висадкою в грунт, замочують і пророщують. Дана процедура дозволяє домогтися стовідсоткової схожості "горіхів". Цей сорт канабісу однаково добре підходить для вирощування у відкритому грунті і в умовах домашньої оранжереї. На вулицю розсаду висаджують в глибокі лунки від 15 літрів, наповнені сумішшю перліту, кокосового волокна і збагаченої землі. Важливо, щоб при висадці розсади, нічна температура повітря усталилася на позначці + 10 градусів за Цельсієм.

Рослини піддаються всім відомим технікам культивації, спрямованим на раціональне використання наявної площі під культивацію, а також збільшення врожайності. Виняток становить лише клонування. У автоматів незначний період вегетації, тому рослини швидко перейдуть в фазис цвітіння.

Оптимальне освітлення для гроубокса - від 150 ват Днат. Горщики - від 5-7 літрів. У менших обсягах кущ не зможе повністю розкрити закладений потенціал врожайності. З квадратного метра посівної площі знімають до 800 грам сухих ароматних бутонів, що рекордно багато для автофем.

Аромат і ефект конопель Irtysh

Запах тропічних фруктів і жувальної гумки наповнить все приміщення, в якому растаман вирішить подрібнити в пил проліковані суцвіття цього стрейну. Білосніжний дим залишить приємний солодкуватий післясмак і подарує запаморочливу ейфорію, що супроводжується шаленої радістю, високими вібраціями позитиву і хорошим настроєм.

Медичне застосування конопель Irtysh

У лікувальних цілях цей штам використовують як панацею від глаукоми і цілого списку психічних недуг, в тому числі шизофренії та епілепсії.