Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07057
Генна особливість культури - явне домінування сатіви. Це частково вплинуло на тривалість життєвого циклу. Растішкі з моменту прокльовування горіха потрібно близько дванадцяти тижнів.
Показать все Свернуть

Auto Glueberry O.G. feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Diesel x auto Blueberry
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Дизельний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
піднімає настрій, легка ейфорія
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Glueberry O.G. feminised Ganja Seeds

Перед вами насіння конопель чудової автоквітучої версії популярного стрейна Glueberry O.G., розробленого в лабораторії сідбанка GanjaSeeds. Селекціонерам довелося непросто, але, коли сформульована чітка мета, завжди очевидний результат. Фотоперіодний оригінал схрестили з автоквітучим Blueberry і вийшла шикарна новинка під назвою Auto Glueberry O.G. feminised. Штам виділяється на тлі інших чудовою урожайністю, неповторним впливом після вживання. Для придбання посівного матеріалу в нашому інтернет-магазині вам знадобиться мінімум зусиль і вільного часу.

Загальні характеристики конопель Glueberry O.G.

Генна особливість культури - явне домінування сатіви. Це частково вплинуло на тривалість життєвого циклу. Растішкі з моменту прокльовування горіха потрібно близько дванадцяти тижнів, щоб досягти піку зрілості. У готовому сухому продукті тести показують вкрай високий вміст тетрагідроканнабінолу. З інших канабіноїдів також варто відзначити більш 1% КБД.

Вирощування конопель Glueberry O.G.

Даний автофем рівнозначно ефективний для культивування в умовах закритого або відкритого грунту. Будучи справжнім уособленням американського напрямку розвитку коноплярства, гібрид прекрасно реагує на використання методів тренування SOG і SCRoG. Початківцям  заради реально значного врожаю слід бути максимально сконцентрованими на грові, не допускаючи фатальних помилок. Відкладіть впровадження додаткових технік стимулювання растішок до наступних посівів, просто довівши їх до позитивного фіналу.

Медичне застосування конопель Glueberry O.G.

Цей сорт марихуани сприяє поліпшенню настрою, підвищує життєвий тонус, бадьорить. Рекомендований час вживання - до настання пізнього вечора. В іншому випадку, заснути вийде нескоро.

Смак і ефект конопель Glueberry O.G.

Аромат канабісу додатково підкреслює власне генетична спадщина. Тут знайшлося місце томному «Дизелю» і ягідно-фруктовій суміші «Блюберрі». Солодкий післясмак диму посилює відчуття райського саду. Вплив однозначно енергетичний з легким ейфорійним припливом сил.