Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1720
Для автоквітучого гібрида у Bubblelicious feminised дуже навіть симпатичні показники за вмістом фітоканнабіноідов. Наприклад, якщо рівень КБД екперти сідбанка визначають, як низький, то частка ТГК починається від 16% і це дуже високий показник. Відразу відзначимо важливий момент, автоквітучий сорт Bubblelicious явно не для початківців-коноплярів.
Показать все Свернуть

Auto Bubblelicious feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Bubblegum X Big Bud X Skunk #1
Тип:
Indica / Ruderalis
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Особливості:
висока інтенсивність веги і швидкий початок цвітіння
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
поряд з сильним седативним ефектом, ваш організм залишиться в тонусі
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Bubblelicious feminised Ganja Seeds

Три популярних стрейна були ефективно схрещені брідерами сідбанка Ganja Seeds, щоб в результаті отримати щось автентичне і що не має рівнозначних аналогів. Так і був народжений автоквітучий фемінізований Аuto Bubblelicious feminised. А тими трьома сортами, які дали йому «дорогу в життя», стали ароматний Bubblegum, потужний Big Bud і легендарний Skunk # 1. Не будучи ендеміком, сорт вважається вихідцем з Середнього Заходу Сполучених Штатів Америки, який лише пару десятків років тому опинився безпосередньо в Європі.

Загальні характеристики конопель Bubblelicious

Для автоквітучого гібрида у Bubblelicious feminised дуже навіть симпатичні показники за вмістом фітоканнабіноідов. Наприклад, якщо рівень КБД екперти сідбанка визначають, як низький, то частка ТГК починається від 16% і це дуже високий показник. Що стосується періоду цвітіння, то він може початися вже на шостому тижні з моменту посадки фемінізованого насіння даного автоквіта. В цілому ж терміни, озвучені брідерами, коливаються в районі 6-8 тижнів. Збирати вже зрілу марихуану, як правило, гровери починають у вересні, але це навіть не орієнтир, тому що головний принцип визначення термінів - час посадки фемінізованого насіння в комфортне середовище для вирощування. Приємна новина - з одного метра квадратного посівної площі ви обов'язково зможете отримати від 300 до 500 грам ґанджі виняткової якості.

Вирощування конопель Bubblelicious

Відразу відзначимо важливий момент, автоквітучий сорт Bubblelicious явно не для початківців-коноплярів. Виняток можуть становити лише випадки, коли у вас за плечима хоча б пару гровів. І то, всі прийняті подальші рішення потребуватимуть коригування фахівця або просто консультації з тими, хто знає толк у вирощуванні конопель.

Особливість гібрида Аuto Bubblelicious feminised полягає у високій інтенсивності веги і швидкому початку цвітіння. Як тільки гровер призупинить вегетацію, кущі відразу ж почнуть виділяти рясну смолу. Щоб ріст був дійсно інтенсивним, давайте рослинам вдосталь такої важливої для них вологи, а також не забувайте вчасно давати їм підгодівлю.

Медичне застосування конопель Bubblelicious

Серед переліку недуг, при яких канабіс Аuto Bubblelicious feminised буде ефективним, є такі несподівані назви, як коліти та бронхіальна астма. Звичайно, як і чимало інших сортів марихуани, даний гібрид корисний в боротьбі з депресією і нервовим виснаженням.

Аромат і ефект конопель Bubblelicious

Солодкуватий аромат конопель доповнюється легким трав'яним присмаком, з відтінками гірської лаванди і знайомої всім шавлії. Завдяки присутності в генетиці сатіви, поряд з сильним седативним ефектом, ваш організм залишиться в тонусі, навіть якщо ви злегка приймете зайвого.