Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1948
Сорт Auto Blue Acid Regular хороший для гровінгу всередині приміщень і на відкритому просторі, не маючи при цьому особливих вимог по вирощуванню, що привертає початківців гроверів. Просунуті коноплярі вирішують купити насіння конопель, якщо хочуть поекспериментувати з техніками.
Показать все Свернуть

Auto Blue Acid regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
регулярний
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 х Strawberry x Ruderalis
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, володіє сильним психоактивним ефектом
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Blue Acid regular Ganja Seeds

Для виведення нового штаму, селекціонери сідбанка GanjaSeeds використовували такі відомі сорти канабісу, як AK-47 і Strawberry. Додатково в генетиці також використаний чистий Ruderalis для ідеального автоцвітіння. Частка фенотипів в складі нового сорту розподілилася таким чином: Сатіва - 20%, Індіка - 70% і Рудераліс - 10%. Характеристики гібрида виражалися відповідно до зазначеного співвідношення.

Загальні характеристики конопель Blue Acid

Якісне насіння конопель показує шикарний відсоток схожості. Рослини відрізняються компактністю і вкрай рідко перевищують у висоту 70 сантиметрів, але виключення з правил все ж можливі. Для цвітіння потрібно близько восьми-дев'яти тижнів, після чого настає період збору врожаю. Як правило, харвест стартує на десятому тижні з моменту посівної. Для сорту характерний високий вміст тетрагідроканнабінолу (не менше 17%) і відносно середнє КБД. Кількість зібраної марихуани в індорі дорівнює 450-550 грамам з 1 кв.м., а в аутдорі від 35 до 120 грам з однієї рослини.

Вирощування конопель Blue Acid

Сорт Аuto Blue Acid regular гарний для гровінгу всередині приміщень і на відкритому просторі, не маючи при цьому особливих вимог по вирощуванню, що привертає початківців гроверів. Просунуті коноплярі вирішують купити насіння конопель, якщо хочуть поекспериментувати з техніками і, як правило, домагаються дуже високих результатів. Компактність - величезний плюс для кущів, які легко приховати від цікавих очей. Особливий синюватий відлив зелені в процесі цвітіння, надає каннабісу особливу неповторну зовнішність.

Медичне застосування конопель Blue Acid

Сухі шишки представленого стрейна бездоганно усувають біль будь-якого походження.

Аромат і ефект конопель Blue Acid

В ароматі і смаку гібрида однозначно фігурує полуниця, а точніше полуничне варення. Доповненням служить терпкийз приємною солодкістю післясмак.

Вплив досить потужний і навіть злегка сковує, завдяки істотному домінуванню Індіки.