Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06978
​Astrophytum senile - різновид сорту Astrophytum capricorne, що відрізняється великими розмірами, великою кількістю колючок. Повільно зростаюча рослина, невимоглива в догляді і розведенні.
Показать все Свернуть

Astrophytum senile

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Мескалін
Стебло:
не більше 15 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
зустрічається в мексиканському штаті Коауїла в гірському масиві Західна Сьєрра-де-Паррас
Ефект:
галюцинації з відкритими і закритими очима, провокують містичні переживання, занурюють людину в стан зміненої свідомості
303 грн.
212 грн.

Описание Astrophytum senile

Astrophytum senile - різновид сорту Astrophytum capricorne, що відрізняється великими розмірами, великою кількістю колючок. Повільно зростаюча рослина, невимоглива в догляді і розведенні. У складі присутній галюциногенний алкалоїд мескалін.

Походження кактуса Astrophytum senile

Кактус зустрічається в мексиканському штаті Коауїла в гірському масиві Західна Сьєрра-де-Паррас. Мешкає в ущелинах скель, завдяки завитим колючкам маскується серед висохлої трави. Знаходиться поблизу рослин Agave lechuguilla, Euphorbia antisyphilitica (candelilla), Selaginella lepidophylla.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum senile

Стебло насиченого зеленого кольору, гладке. У молодих екземплярів має круглу форму, потім стає циліндричним. Висота стебла до 35 см, діаметр 15 см.

Кактус має 8 гострих, спиралевидно розташованих ребер. Присутній 15-20 звивистих колючок, які огортають стебло. Колючки довжиною 5-10 см, темно-червоні, коричневі, чорні або темно-сірі. Ареоли овальні, покриті жовтими волосками.

Квіти розміром 5-6 см з жовтими пелюстками, червонуватим зевом. Плоди червоні, довгастої форми.

Правила вирощування кактуса Astrophytum senile

Посадка насіння проводиться в легкий, бідний по органічному складу грунт з річкового піску, дрібної гальки, мармурової крихти. Органічний компонент представлений торфом або перегноєм. На дно обов'язково укладають дренаж.

Кактусу потрібне інтенсивне освітлення протягом 12 годин на добу. У теплу пору року він зростає при кімнатній температурі, в періоді спокою вимагає температурного режиму 5-10 ° С. Полив помірний у вегетативному періоді, припиняється в холодну пору.

Astrophytum senile відрізняється повільним зростанням. Рослину необхідно підгодовувати мінеральним добривом з підвищеним вмістом калію 1 раз за сезон. Для прискорення зростання і полегшення догляду рослину можна прищеплювати.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum senile

Відвари рослини викликають галюцинації з відкритими і закритими очима, провокують містичні переживання, занурюють людину в стан зміненої свідомості. Під впливом алкалоїдів активізується абстрактне мислення, поліпшується настрій. Ефект настає через 45-60 хвилин, триває 4 години.