Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07016
Це невибагливий в догляді суккулент з довгими гострими колючками, великими в порівнянні з діаметром стебла квітками і високою концентрацією алкалоїдів в шкірці і м'якоті.
Показать все Свернуть

Astrophytum crassispinum MZ 571

Вживання:
чай, настоянка
Рід:
Astrophytum/Астрофитум
Основна діюча речовина:
Hordeum
Стебло:
не більше 6 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
в напівпустелях Північної Америки (Мексика, південь США)
Ефект:
ейфорія, можливі зорові і слухові галюцинації, збуджений стан, повна розкутість
333 грн.

Описание Astrophytum crassispinum MZ 571

Astrophytum crassispinum MZ 571 - одна з найбільш мініатюрних форм кактусів роду Астрофітум. Це невибагливий в догляді суккулент з довгими гострими колючками, великими в порівнянні з діаметром стебла квітками і високою концентрацією алкалоїдів в шкірці і м'якоті.

Походження кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

Культурні форми походять від дикорослих видів, що зустрічаються в напівпустелях Північної Америки (Мексика, південь США). Популяції локалізуються на горбистій місцевості, вздовж пересохлих струмків, серед каменів. Оптимальний клімат для суккулента - пустельний тропічний. Astrophytum crassispinum надає перевагу посушливим зонам з нічним зниженням температур.

Зовнішній вигляд кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

Висота оранжерейного суккулента - 2-3 см. Діаметр - 3-4 см. Форма куляста, з плоскою верхівкою. Ребер 8, рідше 6. Грані гострі, борозни глибокі. Поверхня стебла смарагдово-зелена, гладка. Білі вкраплення сконцентровані на гранях ребер і біля основи стебла.

Пазушні бруньки рідкісні - 1-2 на кожному ребрі. Ареоли покриті фетровим нальотом світло-коричневого відтінку. Колючки згруповані по 5-8 штук. Довжина - 1-2 см. Вирости плоскі, світлі з темно-коричневою основою. Кінці гострі.

Квітки поодинокі з довгими вузькими світлими пелюстками. Зів насичено-оранжевий. Після цвітіння достигають плоди кулястої форми.

Вирощування кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

Насіння Astrophytum crassispinum замочують у воді кімнатної температури на добу. Їх пророщують на легкому, добре дренованому субстраті. Вирощувати суккулент можна на суміші торфу і піску. Перегній додавати можна лише в незначних кількостях, щоб не спровокувати надлишок азоту. Надлишок органіки небезпечний загниванням кореневої системи. Сходи з'являються через 2-3 тижні.

Для дорослих Astrophytum crassispinum підтримують температуру 22-25 градусів. Поливають при пересиханні земляного кома. Краще нижній полив. Оптимальна підгодівля - добриво для кактусів слабкої концентрації, калійні солі.

Вживання і ефект кактуса Astrophytum crassispinum MZ 571

Astrophytum crassispinum MZ 571 містить ряд алкалоїдів, які впливають на свідомість. У клітинному соку переважають hordenine і pellotine. За рахунок стимуляції роботи наднирників вони провокують викид адреналіну і почуття ейфорії. При внутрішньому вживанні можливі зорові і слухові галюцинації, збуджений стан, повна розкутість.