Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07003
Ariocarpus trigonus elongatus (Аріокарпус трикутний подовжений) - рідкісний представник роду Аріокарпус, що володіє психоактивними властивостями. Включає активний алкалоїд хордеін.
Показать все Свернуть

Ariocarpus trigonus elongatus

Вживання:
чай, настоянка
Назва українською:
Аріокарпус трикутний подовжений
Рід:
Ariocarpus/Аріокарпус
Основна діюча речовина:
Hordeum
Стебло:
не більше 10 см в діаметрі
Виробник:
Gribo4ek
Ареал :
Мексика (штати Нуево-Леон, Тамауліпас)
Ефект:
візуальні і слухові галюцинації
333 грн.

Описание Ariocarpus trigonus elongatus

Ariocarpus trigonus elongatus (Аріокарпус трикутний подовжений) - рідкісний представник роду Аріокарпус, що володіє психоактивними властивостями. Включає активні алкалоїди: хордеін, N-метілтірамін і N-метил-3, 4-диметокси-В-фенілетиламін. У природних ареалах поширення сік кактуса використовується для склеювання глиняних горщиків.

Походження кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

Кактус належить до рідкісного виду, зустрічається в мексиканських штатах Нуево-Леон, Тамауліпас. Рослина мешкає на вапняних схилах на висоті до 1200 м над рівнем моря.

Зовнішній вигляд кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

Доросла рослина досягає 8-10 см в діаметрі. Має кулясте сіро-зелене стебло з великою кількістю горбків довжиною 3-5 см. Сосочки тригранної форми, вигнуті, з загостреним краєм. Ребра практично не помітні. У порівнянні з видом аріокарпус трикутний, Ariocarpus trigonus elongatus має довші горбки.

Ареоли виражені мінімально, мають короткі волоски. У період цвітіння з'являються великі (3,5-5 см) квіти з подовженими білими пелюстками та жовтою серединою. Плоди кактуса мають біло-зелене забарвлення.

Правила вирощування кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

Для посадки Аріокарпуса використовують грунтову суміш з річковим піском, деревним вугіллям, галькою, дрібними камінчиками. Вирощувати краще в невеликих глиняних горщиках, які допомагають регулювати рівень вологості грунту. Полив рідкісний, проводиться при повному висиханні субстрату. Для підгодівлі використовуються мінеральні добрива.

Кактус вимагає інтенсивного розсіяного освітлення протягом 12 годин на добу. У період активного росту рослина потребує кімнатної температури, а взимку йому необхідно перебування в прохолодному, добре освітленому приміщенні. Температура повітря не повинна знижуватися менше 8 ℃.

Вживання і ефект кактуса Ariocarpus trigonus elongatus

Алкалоїди Ariocarpus trigonus elongatus надають психостимуляторний ефект, що проявляється підвищенням настрою, тонізуючим ефектом, зниженням потреби в їжі, безсонням. Речовина може спровокувати запаморочення, тимчасову втрату орієнтації, тривожні відчуття. Дія психоактивних компонентів починається в середньому через 35 хвилин після перорального прийому.