Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2313
Сорт AMS feminised відрізняється від інших представників схожих кросів своїм імунітетом до різних захворювань, ураження пліснявою або грибкових інфекцій. При досить компактних розмірах, кущі мають чималу кількістю бічних гілок і формують своєрідну крону.
Показать все Свернуть

AMS feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Swiss sativa x Swiss indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дуже сильний, непередбачуваний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание AMS feminised Ganja Seeds

Купуючи фемінізоване насіння марихуани фотоперіодного сорту AMS feminised, ви отримуєте якісний посівний матеріал, який неодмінно порадує вас якісною ганджою в кінці сезону. Даний гібрид - прекрасний результат кросу фенотипів Swiss sativa і Swiss indica. Швейцарські корені сорту - запорука стабільності сходів, потужної вегетації і хороших показників продуктивності.

Загальні характеристики конопель AMS

Гібрид від сідбанку GanjaSeeds, який отримав назву AMS feminised, відрізняється хорошою врожайністю, в межах до 800 грамів з квадратного метра площі посіву. При досить середніх показниках зростання, така велика кількість вихідної сухої речовини в залишку не може не радувати гроверів, будь то досвідчені коноплярі або зовсім «зелені» новачки.

Вирощування конопель AMS

До речі, щодо рекомендацій по середовищу вирощування, брідери однозначно заявляють, що ви самі вільні визначати, це буде індор або аутдор. В обох випадках гров буде успішним. У догляді AMS feminised порівняно не вимогливий. Рослини демонструють хорошу динаміку на етапі вегетації і швидко формують шишки, поступово покриваються рясної смолою.

Сорт AMS feminised відрізняється від інших представників схожих кросів своїм імунітетом до різних захворювань, ураження пліснявою або грибкових інфекцій. При досить компактних розмірах, кущі мають чималу кількістю бічних гілок і формують своєрідну крону, схожу на дерево з густою рослинністю. AMS feminised добре себе показує в гровінгу на відкритому повітрі і в індорі, з невеликою різницею в розмірах і, відповідно, обсягом зібраної сухої речовини. Урожай збирати починають в останню декаду вересня і закінчують ближче до «екватора» наступного за ним місяця. На цвітіння у AMS feminised йде не більше дванадцяти тижнів.

Медичне застосування конопель AMS

Гібрид, який не відноситься до медичних стрейнів, рекомендується вживати в профілактичних цілях вкрай обережно, через потужний і часом непередбачуваний ефект. Незважаючи на присутність в генетиці як Сатіви, так і Індіки, краще використовувати AMS feminised виключно для зміцнення сну, подолання мігрені і головного болю. Людям, схильним до депресії або тривожних станів, використовувати даний сорт слід обережно, вважаючи на несподіваний вплив марихуани.

Аромат і ефект конопель AMS

Це своєрідна рулетка і одна і та ж конопля, в залежності від вашого настрою, може нереально смішити, а може формувати тривожні імпульси. Єдине, що залишається незмінним - це неповторний солодкуватий смак. Клуби диму не тільки приємні на вдиху, а й ефектно виглядають при видиху, доставляючи також естетичне задоволення.