Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07135
Препарат AlienHydro 13/14 PK містить фосфор і калій, яких так потребують растіхи безпосередньо в фазі цвітіння. Логічно, що внесення добрива починають тільки після переходу в зазначений фазис.
Показать все Свернуть

AlienMars PK 13/14

Виробник:
AlienHydro
Вид добрив:
Мінеральні
Тип добрив:
Рідкі
Країна виробник:
Україна
Склад:
у наявності
Кількість:
Літраж:
49 грн.

Описание AlienMars PK 13/14

Вашій увазі пропонується оригінальний рідкий стимулятор для рослин, який позитивно впливає на формування великої кількість бутонів канабісу, а також їх підсумкову масу.

Препарат AlienHydro 13/14 PK містить фосфор і калій, яких так потребують растіхи безпосередньо в фазі цвітіння. Логічно, що внесення добрива починають тільки після переходу в зазначений фазис. Як правило, ефективним вважається початок використання засобу, починаючи з четвертого тижня заключного етапу культивування. Його нерідко називають другою фазою цвітіння. Примітно, що крім гідропонних систем, дана поживна суміш довела свою продуктивність і при внесенні в грунт.

У процесі створення майбутнього розчину, обов'язково контролюйте рівні ЄС і рН, використовуючи доступні інструменти. Враховуйте, що готова суміш виглядає максимально однорідно і не містить залишкового осаду. Щоб полегшити маніпуляції, перед початком робіт ємність з препаратом збовтують і лише потім поступово вносять в розчин.

Важливо! Використовуйте гумові рукавички для захисту шкіри. Зберігати пляшку необхідно щільно закритою, в недоступному для тварин і дітей місці, без прямих сонячних променів, низької температури і підвищеної вологості.