Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS735
Для сорту Alexandriya regular (Олександрія) характерна невисока висота кущів. У аутдорі ця величина може досягати півтора метра, а в індорі, за рахунок більш розвиненою крони, не більше метра.
Показать все Свернуть

Alexandriya regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Colombia, Lowryder
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Colombia x South East Asia Genetics x Lowryder
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, розслабляючий з приємним стоуном
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Alexandriya regular Ganja Seeds

Регулярні насіння фотоперіодного гібрида Alexandriya - це щось особливе в культурі коноплярства. Для створення даного сатівно-індічного сорту проводився складний крос класичного Lowryder з традиційними колумбійськими штамами і стрейнами Південно-Східної Азії. Брідери сідбанка GanjaSeeds змогли з'єднати Sativa і Indica в дуже привабливому поєднанні, яку вже встигли заслужено оцінити, як гровери (форма куща, особливості росту), так і растамани (відмінний симбіоз скам'яніння з ейфорією).

Загальні характеристики конопель Alexandriya

З огляду на універсальність сорту, його можна культивувати в абсолютно різних умовах, від гідропоніки до аутдору. Один квадратний метр посадки принесе вам не менше 300, а при якісному гроувінге до 500 грам чудового за своїми властивостями хеша. Alexandriya regular вважається медичним сортом, при середньому вмісті каннабідіола, і вражаючою частці ТГК (порядку 19-21%). Даний гібрид добре реагує на стимулювання зростання будь-якими методами, але навіть якщо ви тільки освоюєте коноплярство, рослини все одно обдарують вас приємними результатами.

Вирощування конопель Alexandriya

Для сорту Alexandriya regular (Олександрія) характерна невисока висота кущів. У аутдорі ця величина може досягати півтора метра, а в індорі, за рахунок більш розвиненою крони, не більше метра. З моменту початку цвітіння, до остаточного визрівання проходить від дев'яти до одинадцяти тижнів, а урожай можна починати збирати з останньої декади вересня до середини наступного місяця. Як і будь-якому фотоперіодному гібриду, Олександрії вкрай важливо регулярно отримувати свою порцію світла. Взагалі ж, занурювати у відкритий грунт посівний матеріал бажано навесні, з настанням стабільного тепла. Це дозволить рослинам швидко сформувати суцвіття і наповнити їх смолою.

Медичне застосування конопель Alexandriya

Даний медичний сорт добре сприяє нівелюванню депресивних станів і потенційних нападів тривоги. Alexandriya чудово розслабляє. Тому має терапевтичний ефект для тих, хто вирішив відпочити в кінці робочого дня і вийти зі стресового тупика. Незначні порції здатні викликати хороший апетит.

Запах, аромат і ефект конопель Alexandriya

Запах у Олександрії оригінальний, з несподіваними нотками лугових трав. Аромат витончений, з відтінками розмарину, шавлії і дикої м'яти. Гурмани нерідко відзначають в нижніх нотах присутність аромату ладану. Ефект від вживання Alexandriya потужний, розслабляючий з приємним стоуном.