Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS01405
Штам прекрасно харчується і росте в різних типах субстрату: пшениці, вівсі, ячмені, соломі або навіть рисових коржиках. Головна умова в підготовці субстрату - його стерильність.
Показать все Свернуть

Z-strain

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Z-strain
Вирощування:
плодові тіла утворюють на субстратном блоці справжній ліс, де кожен гриб являє «дерево» з товстим білим стовбуром і кроною ніжно-коричневого кольору
Ефект:
високодуховні переживання
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.
300 грн.

Описание Z-strain

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Z-strain - рідкісний екземпляр колекції, що дозволяє недосвідченому етноботаніку виростити чудовий урожай високо психоактивного магічного гриба. Деякі дослідники вважають, що Golden Teacher і Z - одне і те ж, проте це не так. Множинні досліди показали відмінності в зовнішньому вигляді грибних тіл і в концентрації алкалоїдів, що викликають змінений стан свідомості.

Досвідчений гровер повинен хоча б раз виростити чудовий штам Z-strain, звичайно, є величезний ризик закохатися і втратити інтерес до інших штамів Psilocybe Cubensis.

Опис зовнішнього вигляду Z-strain

Плодові тіла утворюють на субстратном блоці справжній ліс, де кожен гриб являє «дерево» з товстим білим стовбуром і кроною ніжно-коричневого кольору, що нагадує формою половинку сфери. На капелюшках спостерігаються нечисленні білі точки.

Кремові капелюшки з жовтизною біля основи мають розмір 2-5 см в діаметрі. Ніжки сріблясті, міцні і м'ясисті 5-15 см. При пошкодженні синіють.

Зябра сірувато-зелені, але забарвлюються в чорні тони до кінця життєвого циклу, випускаючи темні суперечки.

Походження стрейна Z-strain

У природі не існує багатьох штамів, які продаються на прилавках спеціалізованих магазинів і Z-strain не виняток. Він виведений шляхом селекції в лабораторних умовах. За основу генетики був узятий дикий стрейн з відмінною і приголомшливою продуктивністю.

Субстрат для міцелію Z-strain

Штам прекрасно харчується і росте в різних типах субстрату: пшениці, вівсі, ячмені, соломі або навіть рисових коржиках. Головна умова в підготовці субстрату - його стерильність, тому перед тим як засіяти спорову суспензію необхідно ретельно простерилізувати поживну основу і очистити від можливих інфекцій згідно з правилами.

Вихід готового продукту Z-strain

Урожайність гібрида перевершує всі очікування. Процес збору врожаю неабияк стомлює, оскільки на викручування грибів з субстратного блоку йде багато часу. Незалежно від досвіду гровер зніме 270-300 грам сирого продукту з літра міцелію. Йдеться тільки про першу хвилю, але наступна зовсім не поступається попередній.

Цікаво! Етноботанік самостійно може підготувати спорові відбитки галюциногенних грибів.

Температура колонізації і плодоношення Z-strain

Стрімка колонізація субстрату штамом відбувається при постійній температурі + 26-30 градусів за Цельсієм. Не варто експериментувати і знижувати градус під час заростання. Від сталості клімату повністю залежить весь процес захоплення зерна, перетворення його в міцелій.

Утримуючи позначку термометра на + 22-25, гровер допоможе субстратному блоку створити всі сприятливі умови для формування сильних грибниць, які в прискореному режимі почнуть плодоносити.

Ефект Z-strain

Ефект, який надає на організм відвар, викликає потужну ейфорію і яскраві бачення. Після вживання відвару танець простору помічається через 30-40 хвилин. Всі предмети, що знаходяться навколо мандрівника підсилюють свій колір в кілька разів.

Стають доступними будь-які куточки Землі і Всесвіту. Штам здатний відкрити таємниці минулих реінкарнацій і допомогти зазирнути в майбутнє. Не слід сподіватися, що ефект закінчитися за бажанням або піддасться контролю. Від грибного тріпу не втечеш, не сховаєшся і не перемкнеш увагу. Час, простір і відстань втратять фундаментальний принцип змінних, за допомогою яких люди сприймають навколишню дійсність.

Оптимальне дозування на людину становить 3 грама сухого продукту. Менше вживати не бажано, оскільки тріп буде дуже поверхневим і не зможе дарувати справжню шаманську подорож.

Досвідчені туристи сміливо можуть вдатися до 4-5 грам.